Yahya Kaptan sakinlerinden öğrencilere burs desteği

İzmit Yahya Katan Mahallesi sakinleri Muhtar Ahmet Mirzaoğlu öncülüğünde başlattıkları kampanya ile üniversite öğrencilerine burs vermeye devam ediyo...

İzmit Yahya Katan Mahallesi sakinleri Muhtar Ahmet Mirzaoğlu öncülüğünde başlattıkları kampanya ile üniversite öğrencilerine burs vermeye devam ediyor. Projeye Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) onursal başkanı Makbule Özak ve ADD Yahya Kaptan Şubesi de destek veriyor.

 

“ÖĞRENCİLERİ APARTMAN SAKİNLERİ BELİRLİYOR”

Muhtar Ahmet Mirzaoğlu projeyi anlatarak, “ÇYDD ve ADD ile ortak yürüttüğümüz bir proje. Burs verilecek öğrencileri apartman sakinleri belirliyor. Eğer onlar birini bulamazlarsa ÇYDD ve ADD'ye bildiriliyor ve oradan destek isteniyor. Burs almak isteyenler apartmanda tanıdıkları varsa onlara, muhtarlığa başvurabilir. Bu projede Mahbule Özak büyük katlı sağladı. Örnek olmasını ve daha fazla katlı sağlanmasını bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

 

APARTMAN GİRİŞLERİNE TABELA

Öğrencilere burs veren apartmanların kapısına ‘Bu apartmanda üniversite öğrencisine burs veriliyor’ tabelası asılarak kampanyaya desteğin artması planlanıyor. 15 bloğun destek olduğu kampanyaya katılan F/14 bloğundan Ayşenur Üçer, Zerrin Özbay, İnci Çulcu, Oya Sarman, Hatice Hanım, Sevgi Köse, Nebahat Çalışkan, Suna Köksal, Banu Dülger ve Serpil Salman da öğrencilerin eğitiminde katkı sağladı.

02 Nisan 2016 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR