Medikal Park Kocaeli 1000 kişilik istihdam sağlayacak

İlimizde hizmete girecek olan Medical Park Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta, Medical Park Hastaneleri Grubu Genel Müdürü Hikmet Çavuş, M...

İlimizde hizmete girecek olan Medical Park Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta, Medical Park Hastaneleri Grubu Genel Müdürü Hikmet Çavuş, Medical Park Hastanesi Genel Müdürü Necip Kozali ve Fatih Usta, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundular. Medical Park Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta, Vali Güzeloğlu’na çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

“KOCAELİ, DEĞERLİ BİR KENT”

Usta, “Kocaeli, Türkiye’nin çok önemli şehirlerinden birisi. Türkiye’de öncelikliler arasından bakıldığında her şekliyle ilklerden birisini gerçekleştiren bir ilimiz. Bizim açımızdan da Kocaeli, buraya açtığımız hastanede ne kadar değerli olduğunu göstermiş oldu. Grubumuzun en büyük hastanelerinden birisini Kocaeli’nde açıyoruz. Buradaki sağlık hizmetinin standartlarının yükselmesine büyük bir katkı sağlayacak. Kocaeli’ne istihdam anlamında büyük bir hastane olması dolayısıyla yaklaşık 5 aylık bir dönem içersinde bin kişilik istihdam kapasitesiyle önemli bir katkı sağlamış olacak ve Kocaeli bu tarz yatırımları hak eden bir ilimiz ”dedi.  

 

“SAĞLIĞA KATKI SAĞLAYACAK”

Konuşmasına devam eden Usta, “Medical Parkın Kocaeli’ne gelmesi, hem şehre bakış açısından hem de yatırımcı olarak bizim bu şehre bakış açısından önemli bir işaret verdi. Kocaeli sağlık ve başka alanlarda bundan daha fazlasını hak ediyor. Ümit ediyorum ki bizim yatırımızda Kocaeli’nde sağlığa katkı sağlayacak ve birçok alanda da kaldıraç etkisi oluşturacaktır. Bu hastanenin Kocaeli’ne ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun temennisinde bulunuyorum” diyerek desteklerinden dolayı Vali Güzeloğlu’na teşekkür etti. Hasan Basri Güzeloğlu da Medical Park Hastaneleri grubunun en büyük hastanesinin ilimizde yapılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek, hayırlı olsun dilekleri ile teşekkür etti.

29 Temmuz 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR