Can: Ajanların ağzıyla konuşanları biz susturacağız

Can, Atatürk’ü şöyle anlattı: “İşgal altında olan bir imparatorluktan Misakı Milli sınırları içerisinde laik, demokratik, hukuk devletini kuran Musta...

BÜYÜT

Can, Atatürk’ü şöyle anlattı: “İşgal altında olan bir imparatorluktan Misakı Milli sınırları içerisinde laik, demokratik, hukuk devletini kuran Mustafa Kemal Atatürk, bağımsızlık karakterine sahip olan bir insandı. Elbette onun yolundan gelen gençler de bu bağımsızlık karakterine sahiptir. Atatürk anne ve baba tarafından seyittir. Hem annesi hem de babası Peygamber Efendimizin soyundan gelmektedir. 7 yaşında annesinin isteğiyle Kuran-ı Kerim’i hatmediyor, 8 yaşında da hafızı kelam oluyor. Şimdi soruyorum, hangimizin sülalesinde böyle bir dindar idareci, lider var? O halde bundan sona Yunan ve İngiliz istihbaratının ağzıyla konuşanları siz susturacaksınız”

 

“GENÇLİK GELECEĞİMİZDİR”

Can “Gençliğimiz bizim geleceğimizdir. Onun için size Prof. Dr. Haydar Baş döneminde sınavsız üniversitenin kapısını açıyoruz. Harçları kaldırıyoruz, burs imkânı getiriyoruz. Üniversiteyi bitiren kardeşlerimizi o gün Allah nasip ederse vazifeye atıyoruz. 30 yaş üzeri beklemede olan üniversite öğrencilerimizi hızlandırılmış eğitimle mezun edip, tamamına iş vereceğiz” dedi.

 

“MHP VE CHP BEKLENENİ VEREMEZ”

Muharrem Can konuşmasında CHP ve MHP için de dikkat çekici ifadeler kullandı “Bugün milliyetçi denilen MHP’de milliyetçilik kalmadı. Atatürk’ün partisi denilen CHP’de de Atatürk kokusu kalmadı. Bugün bu konularda tek kale Bağımsız Türkiye Partisi’dir” dedi.

19 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR