Körfez Genç Karadeniz Platformu Bursa’yı gezdi

Körfez Genç Karadeniz Platformu üyeleri hafta sonu Bursa’ya gezi düzenledi. Platform Başkanı Mustafa Akın’ın öncülüğünde gerçekleştirilen gezi Bursa...

BÜYÜT

Körfez Genç Karadeniz Platformu üyeleri hafta sonu Bursa’ya gezi düzenledi. Platform Başkanı Mustafa Akın’ın öncülüğünde gerçekleştirilen gezi Bursa Büyükşehir Belediye Meclis üyesi İhsan Bilgili ile Faruk Kurt’un rehberliğinde yapıldı. Tarihi Ulucami önünde buluşan platform üyeleri sırasıyla Ulucami, Osman Gazi ve Organ Gazi Türbesi’ni, İstiklal Savaşı Şehitliği’ni, Türkiye’nin ilk kent müzesi Bursa Kent Müzesi’ni, Emir Sultan Camii ve Türbesi’ni, Yeşil Camii ve Yeşil Türbe’yi ziyaret etti.

 

TARİHİ MEKANDA YEMEK

Tarihi Kayıhan Sosyal Tesisinde yemeğe geçildi. Yemekte konuşan İhsan Bilgili, “Günümüz gençliğinin en büyük sorunu uyuşturucu ve madde bağımlılığı, bu konuda çok dikkatli olmalıyız” dedi ve Bursa Büyükşehir Belediyesi ile bu konuda yürüttükleri çalışmayla ilgili de platform üyelerini bilgilendirdi.

 

BİLGİLİ’YE PLAKET

İşadamı Mustafa Akın, Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Zeki Kurtuluş, Ziraat Mühendisi Hasan Uzunhasanoğlu, Nazmi Akın ve Körfez Şoförler Odası Başkanı Ali Karadeniz tarafından İhsan Bilgili’ye plaket takdim edildi.

22 Aralık 2014 Kocaeli- Kültür-Sanat


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR