Şimşek: AKP’nin silahşörlüğünü yapan zatlar yarını düşünsün!

MHP Derince İlçe Başkanı Mehmet Emin Şimşek, geçtiğimiz gülerde Milli Eğitim’in puanlama sistemi ile ilimizden 214 okul müdürünün öğretmenliğe geri d...

MHP Derince İlçe Başkanı Mehmet Emin Şimşek, geçtiğimiz gülerde Milli Eğitim’in puanlama sistemi ile ilimizden 214 okul müdürünün öğretmenliğe geri dönmesiyle ilgili basın açıklaması gerçekleştirdi. “Hak haklınındır, güçlünün değildir” diyerek durumu eleştiren Şimşek, “AKP’nin silahşörlüğünü yapan zatlar, bu işin yarınını düşünmenizi tavsiye ederim” ifadesine yer verdi.


HAKSIZLIĞA BOYUN EĞMEDİLER

Mehmet Emin Şimşek, “Bilindiği üzere siyaset ve yandaş sendika iş biriliği ile ilimizde toplan 214 müdüre kendilerinden olmadıkları, onlar gibi düşünmedikleri, makam ve koltuk sevdası uğruna hak bildikleri yoldan dönmedikleri, haksızlığa boyun eğmedikleri için görevlerinden el çektirilmiştir” şeklinde konuştu.

 

ADALETSİZLİĞİN TİMSALİ

Sözlerini sürdüren Şimşek, “Bozmadıkları, girmedikleri yer kalmayan siyasi iktidarı elinde bulunduran adaletsizliğin timsali iktidar partisi, diktatör rejimi aratmayacak şekilde kendinden olmayan işçiye, memura, bürokrata bu dünyayı zindan etmeye çalışıyor. AKP’nin fikrine, zikrine bakmaksızın AKP’nin silahşörlüğünü yapan zatlar bu işin yarınını düşünmeli” dedi.

 

EĞİTİM CAMİASININ GÖNÜLLÜ ERLERİDİR

Makam uğruna kimsenin hakkını yemek size düşmez diyerek iktidara seslenen Başkan Şimşek, “Hak ve adalet narası atarken çok çıkan sesinizi, icraata gelince ne hikmetse göremiyoruz. Unutmayınız ki bu müdürlerimiz hak güçlünün değil, hak haklınındır ilkesi ile yetişen ve bunu hayat felsefesi haline getirmiş eğitim camiasının gönüllü erleridir” dedi.

24 Ağustos 2014 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR