MHP Körfez İlçe Teşkilatı Rıza Ağdağ&'ı ağırladı

MHP’liler bir araya geldikleri yemekte seçim çalışmalarından bahsederek, milletvekili aday adaylarının MHP’nin iktidarlığı için çalıştıklarını açıklad...

BÜYÜT

MHP’liler bir araya geldikleri yemekte seçim çalışmalarından bahsederek, milletvekili aday adaylarının MHP’nin iktidarlığı için çalıştıklarını açıkladı.

MHP Milletvekili Aday Adayı Rıza Ağdağ, Tütünçiftlik’te bulunan Kızılkaya Restaurant’ta İl Teşkilatı ile Körfez İlçe Teşkilatı’nı ağırladı. Yemeğe İl Başkanı Celalettin Yaylak, il yöneticileri Fuat Keleş, Soner Partal, Şeref Öztürk, Nazım Yılmaz, Recep Şahin, Selçuk Doğan, Körfez İlçe Başkanı Ahmet Mercan, Körfez Ülkü Ocakları Başkanı Buğra Özel, Körfez Kadın kolları Başkanı Bengü Paksoy, mahalle temsilcileri ve partililer katıldı. Yemekte mahalle temsilcileri, üyeleri ve ilçe yöneticileri ile buluşan Rıza Ağdağ, adaylığı için destek istedi.

HEM VALLAHİ HEM BİLLAHİ
Yemekte yaklaşan seçimle ilgili çalışmalarından bahseden Rıza Ağdağ, “Şahsi hiçbir kaygım yok. 22 senedir nasıl bu teşkilatta çalıştıysam, aday gösterilmediğimde bu kadar seneyi bir kalemde silip atacağımı düşünenler yanılır. Yine aynı şekilde çalışırım, koşarım” dedi. Ağdağ, kadınların desteğinin çok önemli olduğunu belirterek, “Size sesleniyorum ey erkekler, hanımlarınıza bu akşam birer karanfille gidin ve onlarla artık konuşun. Göreceksin onlar da en az bizim kadar bu işe ilgili. Eğer biz ailemizden başlayarak, mahallemizdeki Ayşe teyzemizin, Fatma ninemizin desteğini alırsak hem vallahi hem billahi iktidar oluruz” diye konuştu.

HEPSİ SAHTEKAR!
Konuşmasın devam eden Ağdağ, “Şimdi diğer aday adaylarımız da geleceklerdir. Hepsi birbirinden değerli ve diğer partilerin adaylarından 1 milyar kat daha değerlidir. Hepimiz birlikte çalışacağız, koşturacağız. Birlik olup beraber çalışacağız. Çünkü diğerleri sahtekar, diğerleri düzenbaz. Bakın hani AKP, Anayasa’yı değiştiriyordu ne oldu darbeciler hala dışarıda cirit atıyor. Hani yeni ve demokratik Anayasa geliyordu” dedi.

YAYLAK KADINLARA SESLENDİ
Ayrıca programda söz alan Celalettin Yaylak ise, “Bakın ilçe ilçe geziyoruz. Çalışıyoruz. Ama biz ne kadar çalışsak da bu iş sadece bizle olmaz. Seçim beyannamemizin ne kadar kapsayıcı olduğunu, ayaklarının yere ne kadar bastığını anlatmalıyız. Kadınlarımız olmadan olmaz, kapı kapı gezmeden olmaz... Üyelerimiz olmadan olmaz. Rıza Bey'e çok teşekkür ediyorum. Aday adaylığını ilk açıklayan isim olmasına hala aynı hızla koşturmakta ve canı gönülden inanıyorum ki listeye giremese bile yine çalışacak bir karakteri vardır. Bunun için onu bu çalışmaların ötürü kutluyorum” dedi.

14 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR