Darıca Sağlık Grup Başkanlığı’nda devir teslim

Darıca Sağlık Grup Başkanı Dr. Sebahaddin Kara, aile hekimliğine geçişi nedeniyle görevini vekaleten Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcıs...

BÜYÜT

Darıca Sağlık Grup Başkanı Dr. Sebahaddin Kara, aile hekimliğine geçişi nedeniyle görevini vekaleten Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Atıf Deniz’e devretti.

Darıca Sağlık Grup Başkanı Dr. Sebahaddin Kara, aile hekimliğine geçişi nedeniyle görevini Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Atıf Deniz’e devretti. Dr. Kara ve aynı yerde görev yapan Dr. Ali Ersin için bir veda kokteyli düzenlendi. Darıca Sağlık Grup Başkanlığı’nda düzenlenen veda kokteyline personelin yanı sıra Darıca Farabi Devlet Hastanesi ve Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden davetliler katıldı.

PLAKET VERİLDİ
Kokteylde aile hekimliğine geçen her iki hekime plaket takdim edilirken, Dr. Sebahaddin Kara tarafından da çalışmalarında vermiş oldukları desteklerden dolayı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden Başhekim Dt. Musa Yöney’e, Müdür Suat Şeyhun’a, Müdür Yardımcısı Temel Atagür’e Başhemşire Rukiye Toptaş Evcim’e ve personele teşekkür belgeleri verildi.

GÖREVE BAŞLADI
Mayıs 2008’den bu yana Sağlık Grup Başkanı olarak görev yapan Dr. Sebahaddin Kara, Darıca Aile Sağlığı Merkezi’nde, Dr. Ali Ersin ise H.İ. Alemdar Aile Sağlığı Merkezi’nde aile hekimi olarak görevlerine başladı. Halen Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevini sürdüren Dr. Atıf Deniz, Darıca Sağlık Grup Başkanı ve Darıca Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi olarak vekâleten görev yapacak.

21 Şubat 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR