İzmitli 14 genç işadamı AKP’ye üye oldu

Genç Kocaelililer Derneği’nin eski başkanlarından Ceyhun Yalçın’ın da aralarında bulunduğu 14 genç iş adamı dün öğle saatlerinde AKP’ye üye oldu.Genç...

BÜYÜT

Genç Kocaelililer Derneği’nin eski başkanlarından Ceyhun Yalçın’ın da aralarında bulunduğu 14 genç iş adamı dün öğle saatlerinde AKP’ye üye oldu.

Genç Kocaelililer Derneği’nin eski başkanlarından Ceyhun Yalçın’ın da aralarında bulunduğu İzmit’te ticaret yapan 14 kişi dün AKP İl Teşkilatı’na giderek üye oldu. AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ve Başkan Yardımcıları, çoğunluğu ilk kez siyasete giren İzmitli genç işadamlarına rozetlerini taktı. Civelek, törende yeni üyelerle güç ve enerji aldıklarını söyleyerek, “Bu arkadaşlarımızın çevreleri sayesinde partimize bir rüzgar daha esecek, gücümüze güç katacağız. Recep Tayyip Erdoğan ile siyaset yapmak isteyenlere kollarımızı açtık, bu herkesin hakkıdır. Bizim partimizde çekememezlik yoktur, uzaktan yakından pazarlıkta yoktur” dedi. Civelek, 12 Haziran seçimlerinde 485 bin oy hedefine ulaşacaklarını söyledi. Arkadaşları adına konuşma yapan Ceyhun Yalçın da İzmit doğumlu ve İzmit çocuğu olduğunu belirterek, ilk kez bir siyasi partiye üye olduğunu kaydetti, “İzmit’e yararım dokunması için AKP’ye üye oluyorum” dedi.

AKP’ye üye olan İzmitli genç işadamları şunlar Ceyhun Yalçın (GKD eski Başkanı-KOSDER Başkanı-Tetik Nakliyat sahibi), Emre Kılıç (3E Grup Reklam ve Matbaa sahibi), İbrahim Öcal (Mar Ajans Reklam Koordinatörü), Talat Esrarı (Ermat Matbaa ortağı), Serdar Arslan (Ermat Matbaa ortağı), Mahmut Eryiğit (Hacıoğlu Lahmacun’un işletmecisi), Ahmet Kalyoncu (Kalyoncu Metal’in sahibi), Abdullah Kanpara (Kanpara Sigorta), Fuat Al (Black White Mağazası), Levent Kalaycı (DP eski Gençlik Kolları Başkanı), Serdar Güney (Güney Çatı), Oktay Kocatekin (Organizatör), Hasan Öztürk (Ulus Mobilya), Metin Aras (Derince Lassa Bayii’nin sahibi).

01 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR