Sepaş Enerji’den yenilik

        Sepaş Enerji, müşteri memnuniyetini artırmak amacı ile abonelerine kolaylık sağlayan yeni bir hizmet sunuyor. Sepaş Enerji abonesi olan tüketi...

BÜYÜT

 

 

 

 

Sepaş Enerji, müşteri memnuniyetini artırmak amacı ile abonelerine kolaylık sağlayan yeni bir hizmet sunuyor. Sepaş Enerji abonesi olan tüketiciler, artık fatura bilgilerini ve son ödeme tarihlerini ücretsiz olarak SMS ile cep telefonundan takip edebiliyorlar.

 

FATURA TUTARI

BİLDİRİLİYOR

Hem ulusal tarifede yer alan tüketicilerinin, hem de serbest tüketicilerin faydalanabildiği Fatura Bilgi Servisi sayesinde, GSM numaraları sisteme kayıtlı Sepaş Enerji abonelerinin telefonlarına fatura bilgileri, son ödeme tarihleri ve ödenmedi bilgileri SMS olarak gönderiliyor.

 

3 GÜN ÖNCE SMS

Tüm mesajların SEPASENERJİ başlığıyla geldiği SMS servisinde, fatura bilgisi son ödeme tarihinden 3 iş günü öncesi, fatura ödenmedi bilgisi ise son ödeme tarihinden 2 iş günü sonrası abonelere iletiliyor. Bu servisten yararlanmak isteyen tüketiciler Sepaş Enerji Çağrı Merkezi’ni 444 5 186’dan arayarak GSM numaralarını güncelleyebilirler.

19 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR