Kaplan: Esnafa verilen kredileri 5 kat artıracağız

Gebze’de seçim çalışmasını sürdüren CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Mehmet Hilal Kaplan, ““Ekonomik büyümeden esnaf da hak ettiği payı alacak. Esnafa v...

BÜYÜT

Gebze’de seçim çalışmasını sürdüren CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Mehmet Hilal Kaplan, ““Ekonomik büyümeden esnaf da hak ettiği payı alacak. Esnafa verilen kredileri 5 kat artıracağız” dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Mehmet Hilal Kaplan, CHP iktidarında esnafa destek verileceğini ve esnafın rahat nefes alacağını söyledi. Parti yöneticileriyle birlikte Gebze’de esnaf ziyaretlerini sürdüren Kaplan, esnaflarla ilgili projelerini paylaştı. Esnafın yeniden ekonominin istikrarı ve toplumun temel direği olacağını kaydeden Kaplan, “Ekonomik büyümeden esnaf da hak ettiği payı alacak. Esnafa verilen kredileri 5 kat artıracağız. KOSGEB desteklerini artıracağız. Esnafa vergi ve teşvik avantajları getireceğiz. Bağ-Kur’a borcu olan esnafı da sağlık hizmetinden yararlandıracağız” şeklinde konuştu.

UZANAN ELİ TUTACAĞIM
Ziyaretlerinde esnafların sorularını da yanıtlayan Kaplan, 30 yıldır Gebze’de yaşadığını ve Gebze’nin sorunlarını bildiğini belirterek, “Seçildiğimde Gebze’nin milletvekili olacağım. Gebze’nin sorunlarını çözmek için çalışacağım. Her uzanan eli tutacağım” diye konuştu. Ülkenin ve Gebze’nin kötü yönetildiğini de dile getiren Kaplan, 12 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu vurguladı ve esnaflardan destek istedi.

DERNEKLER BİRLİĞİ
CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Mehmet Hilal Kaplan, önceki gün de Gebze Dernekler Birliği’nin düzenlediği toplantıya katıldı. Dernekler Birliği Başkanı Erol Ateş’in yanı sıra Gebze bölgesinde faaliyet gösteren yöresel ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarından oluşan temsilcilerinin katıldığı toplantıda konuşan Kaplan, 12 Haziran seçimleri için destek istedi. Kaplan, Gebze’nin adayı olduğunu ve seçildiğinde Gebze’nin milletvekili gibi çalışacağına söz vererek, “Gebze’nin sorunlarının takipçisi ve çözümü için elimden geleni yapacağım” şeklinde konuştu.

11 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR