Gölcük 2023’e hazırlanıyor

Gölcük Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi ve Gölcük Kent Konseyi işbirliğince düzenlenen Gölcük Vizyon 2023 Projesi, ilçe muhtarlarına tanıtıldı.Başka...

BÜYÜT

Gölcük Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi ve Gölcük Kent Konseyi işbirliğince düzenlenen Gölcük Vizyon 2023 Projesi, ilçe muhtarlarına tanıtıldı.

Başkanlık toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Gölcük Belediye Başkan Vekili İsmail Gençdemir, Genel Koordinatör Nihat Abiş, Başkan yardımcıları Mehmet Olgun, Kemal Kahraman, Gölcük Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral ve KOÜ üyeleri katıldı.

SUNUM YAPILDI
Toplantıda bir konuşma yapan Belediye Başkan Vekili İsmail Gençdemir, “Bu proje Gölcük'ün geleceğini garanti altına alacak bir proje olması bakımından önemli” dedi. Gölcük 2023 Vizyon Projesi hakkında muhtarlara barkovizyon eşliğinde sunum yaparak bilgi veren KOÜ yetkilileri, köy muhtarlarına bu projede önemli görevlerin düştüğüne dikkat çektiler. KOÜ yetkilileri “Bu çalışmada sizlerden destek ve katkı bekliyoruz” dedi.

YARDIMCI OLURUZ
Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral tüm muhtarlar adına bir konuşma yaparak “Böylesine bir projenin Gölcük’e kazandırılacak olmasından dolayı emeği geçen herkesi kutluyor ve teşekkür ediyoruz. Tüm muhtarlar olarak her zaman yarımcı olmaya hazırız” dedi.

15 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR