Orhan: Emeği yok ettiler

Geçtiğimiz gün CHP Kocaeli İl Binasında basın açıklaması gerçekleştiren CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Orhan “AKP iktidarında hayaller...

BÜYÜT

Geçtiğimiz gün CHP Kocaeli İl Binasında basın açıklaması gerçekleştiren CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Orhan “AKP iktidarında hayaller gerçek oldu! emek ülkemizde en yüce değerken, ne yazık ki malum iktidar partisi emeği yok etti” dedi.

 

"1 MAYIS KAZANILMIŞ HAKTIR"

CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Orhan “Bütün Dünyada bayram havasında geçen 1 Mayıs İşçi Bayramı ne yazık ki ülkemizde her türlü engelleme, şiddet ve çeşitli zorbalıklar ve kısıtlamalarla istenmeyen sonuçlar doğurmuştur. 2009 yılından itibaren resmi bayram olarak kutlanması kararı alınmasına rağmen işçilerin emekleri lehine hiçbir girişimde bulunulmamış, aksine işçiler hak kaybına uğratılmış ezilmiş ve haklarından mahrum bırakılmıştır” dedi.


1 MAYIS’ I KUTLADI

Orhan “Devlet herkesin çalışma hakkını kullanabilmesinde ve bu hakkın kullanılmasında birinci derecede sorumludur. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında tüm çalışanların kendi tercih ettikleri, biz gençlerin geleceklerini esas alan sendikal hakların en geniş boyutta özgür, demokratik toplum ve barış içinde eşitçi koşullarda yaşamayı amaçlamaktayız. Bizler Cumhuriyet Halk partisi Kocaeli Gençlik Örgütleri olarak öncelikle emekçi basın mensubu çalışanlarımızın ve tüm emekçi çalışan işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü Kutluyoruz” diye konuştu.

01 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR