Çınarlı Mahallesi’nde imar planı değişikliği

Derince Belediyesi’nin mayıs ayı olağan toplantısının birinci oturumunda Çınarlı Mahallesi imar planı değişikliği oy birliğiyle komisyona havale edild...

BÜYÜT

Derince Belediyesi’nin mayıs ayı olağan toplantısının birinci oturumunda Çınarlı Mahallesi imar planı değişikliği oy birliğiyle komisyona havale edildi.

Derince Belediye Meclisi’nin mayıs ayı olağan toplantısının birinci oturumu dün belediyenin merkez binasında bulunan meclis toplantı salonunda gerçekleşti. Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar’ın yönettiği meclis toplantısında katiplikleri Veysel Kadir Akkuş ve Abdullah Yalçınkaya yaptı. 9 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda imar komisyonları raporları sırasıyla oy birliği ve oy çokluğuyla kabul edildi. Toplantıda ayrıca Çınarlı Mahallesi ile ilgili bir imar planı değişikliği ise oy birliğiyle komisyona havale edildi.

İKİNCİ OTURUM 13 MAYIS’TA
Meclis toplantısında 15-18 Haziran tarihleri arasında Belçika’da yapılacak olan ‘Dünya Sağlık Örgütü Avrupa Sağlıklı Şehirler Ağı Yıllık İşletme ve Teknik Konferansı’na Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, Derince Belediyesi Sağlıklı Kentler Birliği Koordinatörü Dr. Ekrem Aktuğ, birlik üyeleri Veysel Kadir Akkuş, Ercan İlter ve Fatma Uzungüngör’ün katılmalarına oy birliği ile karar verildi. Toplantının son bölümünde bütçe kesin hesabı, Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edilirken, bir sonraki toplantının 13 Mayıs tarihinde yapılması kararlaştırıldı.

06 Mayıs 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR