BAL’da 5 takımın grupları belli oldu

Bölgesel Amatör Lig 9. ve 11. Grup’ta mücadele edecek olan temsilcilerimiz Kocaelispor,  Çınarlıspor, Çayırovaspor, Gebzespor ve Sultan Orhanspor yön...

BÜYÜT

Bölgesel Amatör Lig 9. ve 11. Grup’ta mücadele edecek olan temsilcilerimiz Kocaelispor,  Çınarlıspor, Çayırovaspor, Gebzespor ve Sultan Orhanspor yöneticileri, Hasan Doğan Amatör Evi’nde yapılan toplantıda Çayırovaspor Kulüp Başkanı Vahdet Kılıç’ın kura girmeyi istemesi sonrasında anlaşamazken, kura çekimin sonrasında gruplar belirlendi. Gebze, Çayırova ve Sultanorhan, 9.Grup’ta, Kocaelispor ve Çınarlı 11.Grup’ta yer aldı.

 

KENDİ ARALARINDA ANLAŞAMADILAR

Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa ve Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın tarafından 2014-2015 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek takımların belirleneceği kura çekimi önceki gün Hasan Doğan Amatör Evi toplantı salonunda gerçekleşti.  4 Kulüp yöneticisi kendi aralarında anlaşırken Çayırovaspor Kulüp Başkanı Vahdet Kılıç’ın itiraz edip, kuraya girmek istemesi sonrasında kulüpler kendi kuralarını çekti. Kura çekimi sonrasında 9. Grup’ta Gebzespor, Sultan Orhanspor ve Çayırovaspor yer alırken, 11. Grup’ta Kocaelispor ve Çınarlıspor takımları yer aldı. Kura çekimi sonrasında kulüp yöneticileri birlikte sohbet etti.

 

KURA ÇEKİMİNE YÖNETİCİLER İLGİ GÖSTERDİ

Hasan Doğan Amatör Evinde yapılan BAL kura çekimine, Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, Futbol Şube sorumlusu Umut Serdar Yalçın, Sportif Direktörü Rafet Kırgız, Menajer İlker Uzel, Gebzespor Kulüp Başkanı İlker Çakır, Futbol Şube Sorumlusu Bülent Işık ve yönetici Ümit Aydın, Sultan Orhanspor Basın Sözcüsü Harun Kaya ve 2. Başkan Hakan Kalıntaş, Çınarlıspor Başkan yardımcıları Ahmet Güntepe ve Halil Çolak, Yönetim kurulu üyeleri Özkan Demetgül ve Esen Yiğit katıldı. Kocaelispor kura çekiminde 11. Grup’ta yer alırken, şampiyonluk için en güçlü aday olarak göze battı.

12 Ağustos 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR