Nuh Çimento İmam Hatip Ortaokulu aile birliği seçimi yapıldı

İlimizde geçen sene kurulan ve bu sene yoğun talep alan ve şu anda 450’ye yakın öğrencisi bulunan Nuh Çimento İmam Hatip Ortaokulu genel veli toplant...

BÜYÜT

İlimizde geçen sene kurulan ve bu sene yoğun talep alan ve şu anda 450’ye yakın öğrencisi bulunan Nuh Çimento İmam Hatip Ortaokulu genel veli toplantısını yaptı.

Okul Müdür vekili Ali Osman Tok başkanlığında yapılan toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Velilere kısa bir konuşma yapan Okul Müdürü Ali Osman Tok, okul kuralları ve okul hakkında genel bilgiler verdi. Daha sonra gündem gereği söz verilen Okul Aile Birliği Başkanı İsa Solakoğlu, 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılının faaliyet raporunu okudu. Faaliyet raporunun okunmasından sonra velilerin oylamasına sunulan rapor oy birliği ile kabul edildi.  Daha sonra denetim kurulu başkanı Ekrem Kızıltaş tarafından okunan denetim kurulu raporu da veliler tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Raporların okunmasından sonra aile birliği seçimine geçildi. Seçim öncesi tekrar söz alan aile birliği başkanı İsa Solakoğlu “Geçen sene okulumuz ilk kurulduğunda eksikleri tamamlamak ve okul idaresine yardımcı olmak için arkadaşlarımızla bu işe talip olduk ve elimizden geleni canla başla yaptık. Bazı işler vardır ki para ile yapılmaz. Biz bu işi severek, gönülden yaptık. Şimdi sıra nöbet değişiminde. Okulumuzun kaliteli bir eğitim yapabilmesi için öğretmen ve idarecilerimizin sadece eğitimle uğraşması gerekiyor. Diğer işleri yapacak iyi bir ekip çıkarsa bu işi devretmeye hazırız” dedi.

Konuşmaların ardından söz alan bazı veliler, eski yönetimin yaptıkları için teşekkür edip, bu yönetime takviye yaparak devam edilmesi yönünde görüş beyan ettiler. Yeni yönetim için isimler belirlendi ve görev dağılımı yapılacak ilk toplantının günü belirlendi. 2014-2015 genel veli toplantısı katılımcılara ve okulun kuruluşunda görev alan ve son atamalarla başka okula tayin olan eski müdür Abdurrahman Öz’e yaptığı güzel çalışmalar için teşekkür edildi. Toplantı sonunda aile birliğine seçilenler toplu bir fotoğraf çekilerek toplantı tamamlandı.

 

Yeni Seçilen Aile Birliği Yönetimi (Asil-Yedek ve Denetim Kurulu ):

İsa Solakoğlu, Salih Çakım, Ahmet Sönmez, Abdullah Kuzu, Ramazan Sürücü,  Günnur Gülçiçek, Sibel Dalgıç, Ebutter Duman, İrfan Bekçi, Selman Karaaslan, Cemil Alaca, Mustafa Güç, Aynur Kersu, Filiz Özgenç, Ayşe Çengel, Türkan Kuzu, Nuriye Köksal, Firdevs İkram, Şükran Şahin, Meral Yıldız, Şenay Duman, Sunay Karlı, Ömer Usta, İzzettin Öztürk, Nihal Taçyıldız ve Aynur Saraç.

16 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR