Körfez nefes alıyor

Körfez Belediyesi "Daha Temiz Bir Körfez" için çalışmaya devam ediyor. Temizlik ekipleri gece ve gündüz vardiyaları halinde Körfez’i daha yaşanılabili...

BÜYÜT

Körfez Belediyesi "Daha Temiz Bir Körfez" için çalışmaya devam ediyor. Temizlik ekipleri gece ve gündüz vardiyaları halinde Körfez’i daha yaşanılabilir hale getirmek için çalışıyor. Gündüzleri rutin temizlik işleri yapan ekipler, geceleri cadde ve sokakları deterjanlı sularla yıkıyor. Özellikle çöp çıkarma noktalarını özenle yıkayan görevliler, vatandaşların yeni güne tertemiz uyanmasını sağlıyor.

 

Körfez’i kocaman bir ev olduğunu belirten Temizlik İşleri Ekipleri, “İlçemiz hepimizin yaşadığı kocaman bir ev aslında, bu bilinçle biz belediye olarak ilçemizin en ücra köşesinde dahi temizlenmemiş bir tek yer bile bırakmamak için çalışıyoruz" ifadelerini kullandılar.

 

DEĞİŞEN VE GELİŞEN KÖRFEZ

Modern ve çağdaş şehircilik anlayışı ile her geçen gün daha da gelişen ve günden güne çehresi değişen Körfez sokakları, mahalleleri ve caddeleri ile parlamaya devam ediyor. Yalnız kent merkezi değil 36 mahalle ve beldeleri de bu değişimden payını alıyor. Körfez Belediyesi temizlik ekipleri Körfez’in dört bir yanında 24 saat en etkin hizmeti verebilmek için var gücüyle çalışıyor.

 

Temizlenmeyen sokak, girilmeyen cadde bırakmayan ekipler, okullar ve camilerde de temizlik harekâtına devam ediyor. İlçede bulunan her okul, her cami belediye ekiplerince düzenli olarak temizlenerek vatandaşa daha kaliteli hizmet sunacak hale getiriliyor.

04 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR