Yılın ilk konuğu Aydın Ünlü oldu

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Ali Çınar’ın hazırlayıp sunduğu “Çınarın gölgesinde gündem ve siyaset” programında Radyo İzmit’e konuk olduRadyo İz...

BÜYÜT


MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Ali Çınar’ın hazırlayıp sunduğu “Çınarın gölgesinde gündem ve siyaset” programında Radyo İzmit’e konuk oldu
Radyo İzmit’te 4 yıldır devam eden, Ali Çınar’ın hazırlayıp sunduğu “Çınarın Gölgesinde Gündem ve Siyaset” programı kaldığı yerden devam ediyor. Tüm siyasi partilerden aday adayları, adaylar, meclis üyeleri ve siyasetçileri konuk edecek programın bu yılki ilk yayınına MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü misafir oldu. Radyo İzmit’te 4 yıldır devam eden, Ali Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ‘Çınarın Gölgesinde Gündem ve Siyaset’ programının bu yılki ilk konuğu MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü konuk oldu. Gündem ve önümüzdeki seçimleri yorumlayan Ünlü, MHP Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Saffet Sancaklı hakkında da düşüncelerini belirtti.
“AYDIN ÜNLÜ KİMDİR?”
Sunucu Ali Çınar’ın sorduğu “Aydın Ünlü kimdir?” sorusunun çok zor olduğunu dile getiren Ünlü “Aydın Ünlü MHP’dir” dedi. Evli ve iki kız çocuğu babası olduğunu belirten Ünlü, sosyal hayatının MHP’nin etkinliklerine endeksli olduğunu söyledi.
“SANCAKLI KOCAELİ’YE HİTAP EDİYOR”
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Saffet Sancaklı hakkındaki düşüncelerini dile getiren Aydın Ünlü, Saffet Sancaklı’nın Kocaeli’yi tanıyan biri olduğunu söyledi. Sancaklı’nın sadece ülkücü tabana değil, tüm Kocaeli’ye hitap ettiğini vurgulayan Ünlü, adaylarına güvendiklerini ifade etti. Hiçbir siyasi rakiplerini küçümsemediklerini belirten Ünlü “Sandıktan kim çıkarsa bizim rakibimizdir. Kim olursa olsun sevgi ve saygı çerçevesinde siyasetimizi yaparız” dedi.
“BEKLE BİZİ KOCAELİ”
MHP’nin Kocaeli’de 150 bine yakın oyu olduğunu belirten Ünlü, karşılarında 500 bin oy olduğunu ifade etti. Kocaeli insanın oyunu satmadığını vurgulayan Aydın Ünlü "Kocaeli’de çok farklı görüşlerde insanlar var. Tek derdi evine ekmek götürmek olan sessiz bir kalabalık var. Doğru bir aday ile o sessiz kalabalığın sahaya inmesini sağlarız” diye konuştu. Saffet Sancaklı’nın kazanacağından emin olduğunu belirten Aydın Ünlü “Kocaeli bizi izlemeye devam etsin” dedi.
“FİGÜRAN DEĞİLİZ”
Türk Milleti varoldukça ülkücülerin de varolacağını vurgulayan Ünlü, ülkücülerin kimsenin oyununa gelmediğini söyledi. Gezi olayları konusunda yorumlarını belirten Ünlü “Gezi olaylarına baktığımızda sorun ne ağaç ne başka bir şeydi. Kurgulanmış bir senaryoydu” dedi ve ekledi: “Ülkücüler figüran değildir.”
“ENDİŞELİYİZ”
Pazartesi günü açıklanan demokratikleşme paketine de değinen Aydın Ünlü, paketin açıklanma tarihine dikkat çekerek “Bugün açıklanacak yarın açıklanacak derken, bizim adaylarımızın belli olmasının ertesi günü açıklandı. Tarih manidar” diye konuştu. “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin sorduğu paket ile ilgili sorduğu tüm sorulara cevap verildi” diyen Ünlü, Türkiye’nin iyi bir yolda olmadığını belirtti. Türkiye’nin geleceği hakkında endişe duyduklarını dile getiren Aydın Ünlü “Niçin alfabeye yeni harf? Niçin anadilde eğitim? Niçin andımız kaldırıldı? İşte bu soruları sorduğumuzda ülkemizin geleceğinden endişe ediyoruz” dedi.

01 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR