Korkmaz ;“Seçim için iş yapmıyoruz”

Partisinin danışma meclisinde konuşan AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, seçim için iş yapmadıklarını söyleyerek, “Biz, birileri gibi umut tacirliği...

BÜYÜTPartisinin danışma meclisinde konuşan AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, seçim için iş yapmadıklarını söyleyerek, “Biz, birileri gibi umut tacirliği edası ile yapamayacağımız sözler vermiyoruz” dedi

AKP İzmit İlçe 18. Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı geçtiğimiz akşam Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapıldı. Partililerin oldukça coşkulu olduğu programda salon parti ve Türk bayrakları ile süslendi. Konukları ile yakından ilgilenen ilçe başkanı Ali Korkmaz, yaptığı konuşmasında yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak, sandıklara sahip çıkacaklarını söyledi.

ÇINAR BENZETMESİ
Partiye yeni katılan üyelere rozetlerinin takıldığı danışma meclisine AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, il yöneticileri, mahalle temsilcileri katıldı. Konuşmasında önemli mesajlar veren ilçe başkanı Korkmaz, AKP’yi köklü bir çınara benzetti.

ÜÇ HEDEFİMİZ VAR
AKP’nin milletin partisi olduğunu söyleyen Korkmaz, “Bunun içindir ki başbakanımız teşkilatımıza ve milletimize 3 önemli tarih belirledi. O tarihlerden biri 2023’tür, 2053, 2071 Malazgirt. Bizler bu hedeflere kilitlendik. Hedefi olmayanın başarıya kilitlenmesi mümkün olmaz” açıklamalarında bulundu.

UMUT TACİRLİĞİ YAPIYORLAR
Partilerinin eğilmeden, büyük bir kararlılıkla geleceğe yürümeye devam edeceğini belirten korkmaz, “İzmit’imizde yeni ufuklar açmak için çalışıyoruz. Nehir olmayan yere köprü yapımı sözü veren, 3 bin kişiyi işe alıp sonra kapı dışarı eden umut tacirlerinin filmini yeniden izliyoruz. Bu film 2009’da İzmit’te tutmadıysa 2014’te İzmit’te tutmayacaktır. Konusu olmayan her filmin başrol oyuncusu yok olmaya mahkumdur. Biz yapamayacağımız sözü vermiyor seçim için iş yapmıyoruz” şeklinde konuştu.

NAMUSUMUZ GİBİ KORUYACAĞIZ
Aday adaylığı sürecinin çok iyi geçtiğini söyleyen Korkmaz, “Partimize yakışır şekilde hareket eden adaşlarımıza teşekkür ediyorum. Seçime ben değil, biz diyerek çalışmalıyız. Aramıza fitne sokmaya çalışanlara karşı dik durmalıyız. Milletin emanetini namusumuz gibi koruyacağız. Mart ayındaki seçimler çok önemli” ifadelerine yer verdi. Korkmaz’ın ardından gençlik ve kadın kolları başkanları ile birim sorumluları sunumlarını yaptılar.

HALKA TESLİM OLDUK
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ise danışmadaki konuşmasında seçim çalışmalarının yanı sıra proje üretmeye devam ettiklerini söyledi. Başkan Doğan, “Biz sizin başınızı öne eğdirecek hiçbir şey yapmadık. Sabah namazından gece yarısına kadar halkın derdiyle dertleniyoruz. Bir yandan proje üretirken bir yanda da tarihimize sahip çıkıyoruz. Adaletli çalışıyoruz. Herkesin belediye başkanı olarak çalışıyoruz” dedi.

DİK DURUŞUMUZA DEVAM EDECEK
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da, güzel işler yapmak için halkın kendilerine destek verdiğini ifade ederek, “Dik duruşumuz yerelde ve genelde devam edecek. Milletin malını namusumuz gibi koruruz. Kocaeli halkına güveniyorum” dedi. Karaosmanoğlu, ayrıca ‘Küçük hesaplar peşinde koşmayın’ diyerek teşkilat mensuplarını da uyardı. İl Başkanı Mahmut Civelek de, önümüzdeki yerel seçimlerin normal bir seçim olarak değerlendirilmemesi gerektiğini belirterek, birlik ve beraberliğin önemine işaret etti.

21 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR