Başkan Doğan "Kocaelispor'u Sirmen batırdı"

  Başkan Doğan, Erenler mahallesinde Özel ailesinin evine konuk oldu. Hasan-Ayşe Özler ve 85 yaşındaki anneleri Meryem Özler tarafından ağırlan Başk...


 


Başkan Doğan, Erenler mahallesinde Özel ailesinin evine konuk oldu. Hasan-Ayşe Özler ve 85 yaşındaki anneleri Meryem Özler tarafından ağırlan Başkan Doğan, “Birileri boş yere konuşur biz ise iş yaparız. Bu kenti 15 yıl süreyle yönetenler hep makyaj işlerle günü geçirdiler. Onların cesaret edemediği Erenler mahallesi’nde 100 yıl düşünülerek altyapı yaptık. Farkımız onların makyajla işi geçiştirmesi bizim ise ameliyat ile köklü çözüm üretmemizdir. Erenler mahallemizde camilere, Kur’an kurslarına, okullara hep destek olduk. Önümüzdeki dönemde de içinde emekli evi, öğrenciler için etüt merkezi, kadınlarımız için kurs yerleri ve çok amaçlı salonu bulunan mahalle konağını bölgeye kazandıracağız. Ayrıca kapalı pazar çalışmamız da var” dedi.
Misafir olduğun evdeki gençlerin Kocaelispor’un durumuyla ilgili sorusuna Başkan Doğan, ”Kocaelispor benim çocukluğumda alt yapıya önem veren kendi sporcusunu yetiştiren adeta bir kolej takımı gibiydi. Fakat daha sonra bir dönem siyasi hevesler uğruna Kocaelispor’un alt yapısını bitirdiler. Kendilerini siyaseten parlatma uğruna pahalı yabancı transferlerle İzmit’in çocuklarının önünü kestiler. Daha sonra 32 trilyon borç ve takımı 2. lige düşürerek adeta kaçarcasına gittiler. Üstüne üstlük Kocaelispor tesislerini elinden alıp KEV tesisine çevirdiler. Kocaelispor’u attıkları yeri özel şahsa otel olarak kiraladılar. Şimdi de Kocaelispor’a aynı yeri paralı kullandırıyorlar. Kurumsallaşması, alt yapısı bitirilmiş, tesisleri elinden alınmış Kocaelispor daha fazla ayakta duramazdı. Takımın bu hale gelmesinin sebebi şu andaki CHP adayı Sefa Sirmen’den başkası değildir” diye cevap verdi.

11 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

Doğasu... - ya senin batırdıklarının hesabını kim verecek vatandaşın vergisiyle süper lüks yaşam ve işi o kadar abarttın ki belediyenin girişinde pasta bile dağıtmaya başladın insanlar ölümüne ekmek parası için çalışmak isterken izmit belediyesini kendi hastahanene çevirdin.

Yanıtla . 0Beğen 11 Mart 13:05
01

hasan - bu yalanlar senı kurtaramaz nevzat efendı....yuruttugun her seyın hesabını vereceksın

Yanıtla . 0Beğen 11 Mart 13:05
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR