Uzunhasanoğlu: Başarmak için başlamak gerekiyor

Körfez Tüpraş 50. Yıl Anadolu Lisesi’nden 1988 yılında mezun olan ve İGSAŞ İstanbul Gübre Sanayi AŞ’de başmühendis olarak çalışan Hasan Uzunhasanoğlu...

Körfez Tüpraş 50. Yıl Anadolu Lisesi’nden 1988 yılında mezun olan ve İGSAŞ İstanbul Gübre Sanayi AŞ’de başmühendis olarak çalışan Hasan Uzunhasanoğlu, Kariyer Günü’nde konuştu. Uzunhasanoğlu, “İsterseniz ve de çalışırsanız mutlaka başarılı olursunuz. Sıradan biri olmayınız, çünkü sıradan olanlar yok olup gidiyor. Hiçbir şey için geç değildir ve başarmak için başlamak gerekiyor. Sevdiklerine zaman ayıranlar başarılı oluyor. Kendinizi asla küçümsemeyin ve artık lisans diploması ile birlikte yüksek lisans ve doktora yapmak için gayret göstermeniz gerektiğini de biliniz.” dedi.

 

İLGİ BÜYÜKTÜ

Kariyer günü etkinliğine öğrenciler büyük ilgi gösterirken, emekli sosyal bilgiler öğretmeni Ahmet Yalçın, emekli matematik öğretmeni Mehmet Çavuş, emekli müzik öğretmeni Tuğrul Doğan Karagöz, 1985 -2014 yılları arası öğretmenlik, müdür yardımcılığı ve müdürlük görevlerinde bulunan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Yusuf Uzunhasanoğlu, ekonomist Ahsen Okyar ve okulun öğretmenleri de hazır bulundu.

 

PLAKET VERİLDİ

Çok sayıdaki soruyu cevaplayan Hasan Uzunhasanoğlu’na okul müdürü Veysel Okudan tarafından teşekkür edilerek plaket verildi. Uzunhasanoğlu da başkanı bulunduğu Akça Koca Kültür Platformu’nun hediyesini Okudan’a takdim etti. 

25 Şubat 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR