Sevim Hanım şalvarı giymiş!

Kongre bittikten sonra örgütsel yapılanma dahilinde büyük bir çaba içine girdi. Özellikle partisine yeni kadın yüzlerinin kazandırılması için mücadel...

Kongre bittikten sonra örgütsel yapılanma dahilinde büyük bir çaba içine girdi. Özellikle partisine yeni kadın yüzlerinin kazandırılması için mücadele veriyordu.

Tabi arada Kandıra İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Eyisabuncular’ın ilçe başkanı seçilmesi bir anlamda kadın otoritesinin de parti içinde etkinliğini ortaya koymaya başlamıştı.

Sevim Hanım da geçtiğimiz günlerde Kandıra’ya bir program düzenlemiş. Burada partililerle bir araya gelmiş. Yeni Başkan Gülay Hanım’ı kutlamış. Hazır Kandıra’ya gelmişiz, bir de köy turu yapalım demişler. Bollu Köyü’ne gidilmiş. Fakat bu ziyaretleri sırasında CHP’li kadınlar çok farklı, aslında samimi diyebileceğim görüntüler vermişler.

Köylü kadınların yaptıkları mancarlı pidelere el atmışlar, birisi fırın küreğini kapmış, öteki hamur yoğurmuş…

Bu arada en ilginç görüntüyü ise Sevim Pekyörür vermiş.

Bulunduğu ortama çok çabuk adapte olan Sevim Hanım, şalvar ve eşarbı ile güzel bir görüntü yakalamış. Bütün bunlar da sosyal medyada en çok dikkat çeken görüntüler arasında yer almışlar.

09 Nisan 2016 Kocaeli- YaşamYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR