İzmit Rotary’de Onur Ödülü töreni yapıldı

İzmit Rotary Kulübü Meslek Onur Ödülleri sahiplerini buldu. Kocaeli Sanayi Odası Sosyal Tesislerinde düzenlenen törende, işinde başarılı 4 isim ödül a...

BÜYÜTİzmit Rotary Kulübü Meslek Onur Ödülleri sahiplerini buldu. Kocaeli Sanayi Odası Sosyal Tesislerinde düzenlenen törende, işinde başarılı 4 isim ödül alırken, 2 isim İzmit Rotary Kulübü’ne üye oldu.
İş ve meslek sahiplerinin uluslararası bir hizmet kuruluşu olan İzmit Rotary Kulübü, her yıl olduğu gibi bu yıl da başarılı bir kariyere ulaşmış meslek sahiplerini onurlandırdı. 4 farklı meslek grubundan 4 isim İzmit Rotary Meslek Onur Ödülü sahibi olurken, İzmit Rotary Kulübü 2 yeni üye kazandı.

2 YENİ ÜYE KATILDI
İzmit Rotary Kulübü’nde Meslek Onur Ödüllerinin yanı sıra yeni üye heyecanı da yaşandı. 11 Ekim 2013 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısı ile İzmit Rotary Kulübü’ne kabul edilen Can ve Özcan Pişmaniye’de 2. kuşak yönetici ve KOTO 3. Dönem Meclis Üyesi Yaşar Can ve şuanda Bayer Firması’nda müdürlük yapan Dr. Teoman Yusuf Cesur, üyelere tanıtıldı. Üye adaylarının katılım şartlarına uyduğunu belirten İzmit Rotary Kulübü Dönem Başkanı Emre Kulumbur, yeni üyelere başarılar diledi. Üyeler rozetlerinin takılmasının ardından kulübe üye oldu. Yaşar Can ve Dr. Teoman Yusuf Cesur’a Rotary ile ilgili yayınlar hediye edilirken, eşlerine çiçek takdim edildi.

4 MESLEK ONUR ÖDÜLÜ
İş ve meslek sahiplerinin uluslararası bir hizmet kuruluşu olan İzmit Rotary Kulübü, her yıl, mesleğinde yüksek ahlak standartlarını gözeterek başarılı bir kariyere ulaşmış meslek sahiplerine Meslek Onur Ödülü veriyor. 1993 yılından bugüne kadar 53 kişinin aldığı Meslek Onur Ödülü, 2013-2014 Dönemi’nde 4 başarılı meslek sahibine gitti. Basın Muhabiri Murat Yoldaş, Müzisyen- Ses Sanatçısı Türkan Kandıralı, şampiyon sporcu ve spor eğitmeni Haldun Alagaş ile Karikatür Sanatçısı Oğuz Gürel bu dönem ki İzmit Rotary Kulübü Meslek Onur Ödülleri’nin sahibi oldu.

31 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR