Topaca’ya sanayicilerden veda

Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Hatay’a atanan Vali Ercan Topaca’yı düzenlenen yemekte ağırladı. Club Bithynia’da gerçekleşen veda yemeğine KSO Başkanı A...

BÜYÜT

Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Hatay’a atanan Vali Ercan Topaca’yı düzenlenen yemekte ağırladı. Club Bithynia’da gerçekleşen veda yemeğine KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul, oda yöneticileri, KOTO Başkanı Murat Özdağ, Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, OSB başkanları, meclis üyeleri ve komite üyeleri katıldı.

 

“BAŞARILI OLACAKTIR”

Yemek öncesi kısa bir konuşma yapan Ayhan Zeytinoğlu, Vali Topaca ile birçok çalışmaya imza attıklarını vurgulayarak, “Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi, Valimizin de katkısıyla çok verimli bir proje haline dönüşmüştür. Sorunların çözümünde büyük yardımları olmuştur. Kendisinin Hatay’da da başarılı olacağına inanıyoruz” dedi.

 

“HATAY’A BEKLERİM”

Vali Topaca da sanayicilerin devlete çok önemli katkıları bulunduğunu vurgulayarak, “Sizlere büyük saygı duyuyorum. Sizin paraya ihtiyacınız yok. Birikimlerinizi yatırıma yöneltip, üretim ve istihdam oluşturuyorsunuz” dedi. Vali Topaca, görev yaptığı sürece Kocaeli’de çok iyi dostluklar kurduğunu belirterek, “Hatay’da bir arkadaşınız olduğunu unutmayın” şeklinde konuştu. Yemeğin ardından davetliler, Vali Topaca’ya hediyelerini takdim ettiler.

25 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR