Gençlik Merkezi İzmit’i tanıtıyor

İzmit Belediyesi Gençlik Merkezi Başkanı Burak Akay, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret ederek yapı...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi Gençlik Merkezi Başkanı Burak Akay, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret ederek yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdi.
 
ÖĞRENCİLERE DESTEK
Gençlik merkezi olarak üniversiteye gelen öğrencilere yardımcı olduklarını belirten Burak Akay “Oluşturduğumuz ‘Kentim İzmitim’ ve ‘Gençlik Evlerinde Etüt Merkezi’ projeleri ile Kocaeli Üniversitesine kayıt yaptırmaya gelen öğrencilere yardımcı olarak onların sorunlarının çözümünü kolaylaştırıyoruz. Bir yandan öğrencilere yardımcı olurken bir yandan da İzmit’i tanıtıyoruz” dedi.
 
GÜÇLÜ VE ETKİLİ BİRLİK
Belediye olarak sadece gençlik merkezinin çalışmalarına değil her türlü sosyal alanda bireysel olabilecek sorunların çözümünde de yanlarında olduklarını belirten İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “Çalışmalarımızda hukuksal ve ahlaki çizgilerimizi koymak kaydıyla ilişkilerimizi sürdürdüğümüz takdirde daha güçlü ve etkili birliğimiz olur. Ayrıca çok daha zengin ve çok daha çeşitli fikirlerin üretildiği meydana gelir” şeklinde konuştu. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkan Danışmanı Fatih Şener, İzmit Gençlik Merkezi Başkan Yardımcıları Dursun Ali Yılmaz, İsmail Sarı, üyeler Özgür Bakır, Murat Şahin, Ayşe Betül Özgür, Uğur Topal, Haluk Güraksın ve Enis Göçer hazır bulundular.

07 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR