Türk Sağlık Sen yemek anketi yaptı

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şubesince KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde yemekhane önünde stant açıldı. Kurum personeli için çıkarılan yemekler hakkında anket...

BÜYÜT

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şubesince KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde yemekhane önünde stant açıldı. Kurum personeli için çıkarılan yemekler hakkında anket yapıldı.

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şubesi tarafından, KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde personel yemekhanesi önünde stant açıldı. Kurumda görev yapan personel için çıkarılan yemekler hakkında anket yapıldı. Anket çalışmasında Şube Başkan Yardımcısı Sama Yaşar, Tıp Fakültesi Hastanesi İş Yeri Temsilcisi Melahat Bayraktar, Ercan Öztürk, Burcu Görüş görev aldı. Hastanede görev yapan personel için çıkarılan yemekler için yapılan ankete kurum çalışanları yoğun ilgi gösterdiler. Anket çalışmasına Şube Başkanı Ömer Çeker de katıldı.

FAYDALI BİR ÇALIŞMA .

Anket hakkında açıklamada bulunan Şube Başkanı Çeker; Kurum personelinin yemek ihtiyacını kurum hizmet satın almak suretiyle gidermektedir. Çalışanlar tarafından yemekler hakkında sendikamıza şikayetler gelmekte idi yapılan bu şikayetlerin doğruluk derecesini tespit etmek ve kurumda görev yapan sağlık çalışanlarının daha sağlıklı, kaliteli, damak zevklerine uygun yemek menülerinin hazırlanmasına katkı sunmak ve eksikliklerin tespit edilerek ortadan kaldırmak adına yapmış olduğumuz bir çalışmadır. Diyen Çeker; Bu çalışmamızın sonucunu kuruma resmi olarak ileteceğiz. Kurum ve çalışanlar adına faydalı bir çalışma olmuştur. Dedi.

24 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR