GÖLMEK yoğun ilgi görüyor

Gölcük Belediyesi Eğitim Kültür Müdürlüğü bünyesinde 9 kurs merkezinde 21 branşta kurs veriliyor. Meslek Edindirme Kursları GÖLMEK çatısı altında ger...

BÜYÜT

Gölcük Belediyesi Eğitim Kültür Müdürlüğü bünyesinde 9 kurs merkezinde 21 branşta kurs veriliyor. Meslek Edindirme Kursları GÖLMEK çatısı altında gerçekleştiriliyor.

 

Konu hakkında bir açıklama yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediyesi olarak bilindiği gibi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi, Sanat Galerisi, Değirmendere Sanatevi, İhsaniye sosyal merkez, İhsaniye Merkez, H.dere, Ulaşlı, Yazlıkta ve Hisareyn’de çeşitli kurslar açarak Bay ve Bayanlarımıza meslek edindirmede destek vermeye, boş zamanlarını değerlendirerek ev ekonomilerine katkı sağlamaktayız.

 

Böylesine yoğun ilgi gören kurslarımız, Gölcük Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi müdürlüğü işbirliği yaparak hazırlanan protokolle artık GÖLMEK çatısı altında hizmet verecektir.

 

Bu çalışmalar ayrıca Ülke ekonomisine katkı sağlamak, Sosyal ve Kültürel yönden desteklemelerine, istihdam imkânı sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Halkımızın boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirme ve kullanma alışkanlıkları kazandırarak yeteneklerini geliştirme ve sergileme imkânı da sağlamaktadır dedi.

 

GÖLMEK kursları olarak; Tiyatro, Aerobik, Giyim, İğne oyası, Resim, Hat, Tezhip, El Nakışı, Ebru, Mefruşat, Cilt bakımı, Saçaklama, Gemi Maket yapımı, Örgü, Takı tasarımı, Pasta yapımı, Kaligrafi, Çini işleme, Kırkyama, Bağlama, Gitar kursları Eğitmenler tarafından belirlenen program dahilinde gerçekleştiriliyor. Kurslara kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar Kurs merkezlerine şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

18 Eylül 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR