AKP Körfez’de birlik mesajı!

AKP Parti Körfez İlçe 54. İlçe Danışma Meclisi’ni ve yeni yönetiminin tanıtım toplantısı önceki akşam Yarımca Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Top...

BÜYÜTAKP Parti Körfez İlçe 54. İlçe Danışma Meclisi’ni ve yeni yönetiminin tanıtım toplantısı önceki akşam Yarımca Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda seçimlerle ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu

AKP Körfez’in toplantısına AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, AKP Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, AKP Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Duran, AKP Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Alçık, Belediye başkan aday adayları Engin Koyun, Öznur Gökkaya, İsmail Baran, Faruk Denli, Cihat Demirok, Sinan Barış Kaya, Ali Çakır, Hayati Aydın, Yusuf Şanlı, Aynur Vergili ve çok sayıda partili katıldı.

TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM
Programın Divan başkanlığını Şaban Aydın üstlenirken, divan üyeliklerine Bekir Sarıgül, Nesrin Duran ve Kadir Alçık üstlendi. Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AKP Körfez İlçe Başkanı Osman Badem üstlendi. “Önümüzdeki tüm seçimlerde alnımız akı ile çıkacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Bizlerin çalamayacakları kapı veremeyecekleri bir selam yok. Ak Parti iktidarına ve Ak Parti kadrolarına hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Tüm aday adaylarının partimize yakışır bir şekilde aday adaylık çalışmalarını sürdürdüklerini görüyorum. Aynı olgunlukla bundan sonraki çalışmaların istiyorum” dedi.

HERKEZ BİRİNCİ SINIF VATANDAŞ
İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Alçık, Genç sandık danışma meclislerini yaptıklarını ve gençlere hayal edilenlerin ötesinde güzel icraatlar yaşatıldığını ifadelerini kullandı. İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Duran ise, yeni ilçe başkanı Osman Badem’e görevinin hayırlı olmasını dileyerek ülkenin geleceğinin Ak olacağını belirtti. Alkış sesleri ile salonun inlemesini isteyerek sözlerine başlayan Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, “Bir ülkenin kalkınması için öncelikle adaletin olması gerekiyor. 76 milyon insanımızın her birisi birinci sınıf vatandaş olacaktır. Bu anlamda partim birçok açılım gerçekleştirilerek, kimsenin ötekileştirilmesine izin vermedi. Kocaeli’nin her noktası Ak Partili belediyelerce yönetiliyor. 2014 yerel seçimlerinde de yine Kocaeli’nin ak kadrolarca yönetileceğine inanıyorum” dedi.
FİTNE ÇIKARDI
Türkiye’nin gündeminin sürekli değiştiğini belirten ve gündem değişikliklerin asla moral bozmaması gerektiğini belirten Pehlivan, “ Eğitim reformu gerçekleşecektir. Üslup bozulduğunda nasıl bir fitne ateşi yakıldığını gördük. Körfez’de aday adayı olarak hiçbir arkadaşımız üslubunu bozmadı, bozsaydı eğer muhakkak fitne çıkardı. Parti bizim, belediye bizim ve büyükşehirde bizim diyerek bu güzel üslubu korudular. Aday açıklanana kadar da bunun değişmeyeceğini belirtelim. 10 yıl rüzgar gibi gelip geçti. Körfez ile ilgili en iyisini en güzelini yapmak istiyoruz” diyerek yeni yönetime başarılar diledi.

DİKKAT ÇEKTİ
Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, “Başka partiler bu tarz danışmalar yapamaz. Eski ve yeni yönetimler bir arada. Partimizde bugüne kadar hizmet etmiş herkese teşekkür ederim.Bir zamanlar görev almayan kişi şu an ilçe başkanı oldu” diyerek birlikteliğe dikkat çekti bir hikaye anlatarak aday adaylarından bu güzel tabloyu aday açıklandıktan sonra da görmek istediğini vurguladı. Partilerinin önüne birçok engel konulduğunu belirten Civelek, “ Artık Mecliste başörtüsü serbest , Zamanında başörtüsü yüzünden Meclis’ten attanlar oldu. İşte bu atanları, milletten sandıktan attı. kadınlarımızın hepsi özgür. Herkes dinini özgürce yaşayabiliyor. Cem evleri, havralarda açık, minarelerden ezan sesleri aslından okunuyor” dedi.

PLAKET ALANLAR
Engin Koyun, Kazım Tolun, Mehmet Şahin, Mustafa Yaman, Abdullah Parlak, Pınar Uysal, Yusuf Baki, Ali Küçük, Salih Taştekin, Rasim Fıçıcı, Ali Çakır, Mustafa Aşıkoğlu, Muammer Eren, Seval Ataseven, M. Şahin Ergün, Mustafa Kaymak ve Tuğba Güneş Yalın’a teşkilatlarda üstlendikleri görevlerden dolayı plaket takdim edildi.

YÖNETİM KURULU ŞU ŞEKİLDE
Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, Yönetimi ise, Şaban Aydın, Bekir Sarıgül, Osman Akova, Fahri Şık, Hetem Karahancı,Mehmet Çöven, Sait Yılmaz, Hamit Örgüç, Erol Gündüz, Nimet Yazıcı, Adem Ceylan, Halil Olgun, Tekin Kara, Ünal Şahin, Cemil Akgün, Recep Ak, Şener Seçkin, Mikail Toman, Hakan İşyar, Mutlu Bayram, Sedat Türkdemir, Ahmet Aslan, Murat Yıldırım, Özge Neriman Egbenir, Fatmanur Hekin, Nilgün Çakır, Ebru Karakuş, Leyla Coşkun, Utku Erikli, Nesrin Duran ve Kadir Alçık oldu

05 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR