“Konak Hastanesi, kent sağlığına katkı sunuyor”

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Konak Hastanesi’ni ziyaret etti. Karaosmanoğlu, “Kocaeli’nin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Konak Hastanesi’ni ziyaret etti. Karaosmanoğlu, “Kocaeli’nin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan Konak Hastanesi’nin yeni yılda da kent halkının sağlığına katkı sunmaya devam etmesini diliyorum’’ dedi.


İzmit Yahya Kaptan’da yer alan Konak Hastanesi’nin yönetimi, Başkan Karaosmanoğlu’nu ağırladı. Kahvaltılı olarak gerçekleşen programda hastane yönetim kurulu başkanı Bünyamin Dal, icra kurulu direktörü Dr. Turgay Kefeli, yönetim kurulu üyeleri Metin Göklü, Kazım Gündoğdu, Yüksel Ağca ve Şahin Talus tarafından misafir edilen Başkan Karaosmanoğlu’na Başkan Danışmanı Ömer Polat eşlik etti.

ÇEVRE VE HALK SAĞLIĞI
Personel temsilcilerinin de katıldığı ve samimi bir atmosferde geçen kahvaltının ardından Başkan Karaosmanoğlu ile Konak Hastanesi yöneticileri sohbet etti. Hastane yöneticileri ve personelin kente yönelik görüş, öneri ve fikirlerine açık olduklarını dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, doktorları yakından ilgilendiren çevre ve halk sağlığına yönelik Büyükşehir’in yaptığı çalışmaları da anlattı.

HİZMET KALİTESİ ARTTI
Dikilen milyonlarca ağaç, İzmit Körfezi’nin temizlenmesi, yürüyüş yolları ve mesire alanlarıyla Kocaeli’nin ve Kocaeli halkının sağlığına katkı sunacak hizmetler yaptıklarına değinen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Sağlık çalışanlarımızın görüş ve önerileri de bizim için rehberdir. Fikirlerinize her zaman açığız. Sağlık alanında son yıllarda ülkemizde ve kentimizde çok önemli gelişmeler yaşandı. Devlet hastanelerinde ve özel hastanelerde hizmet kalitesi büyük oranda arttı’’ açıklamasını yaptı.

KONAK, KENTİN MARKASI
Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dal ile yöneticileri, Başkan Karaosmanoğlu’nu aralarında görmekten duydukları memnuniyeti ifade ederken, kendisine hastanedeki çalışmalarıyla ilgili bilgi aktardı. Hastane yönetimi, ‘’Konak Hastanesi olarak, bu kentin bir markasıyız ve halkımıza güzel hizmetler yapmanın gayreti içindeyiz. Binlerce bebek bu hastanede dünyaya geldi. Halkımızdan çok yoğun teveccüh görüyoruz. Biz de bu ilgiye karşılık vermek için çalışıyoruz. Ayrıca hastane olarak kentimizde sosyal projelere de imza atıyoruz. Kocaeli’ndeki değişim ve gelişime ayak uydurmak için biz de pedala basıyoruz’’ ifadesini kullandı.

YENİ YILI KUTLADI
Başkan Karaosmanoğlu’nu aralarında görmenin kendilerine kuvvet verdiğini de sözlerine ekleyen Konak Hastanesi yöneticileri, çok yakında Gölcük ve Gebze’de birer şubelerini hayata geçireceklerini söyledi. Konak Hastanesi’nin kentteki en önemli sağlık kuruluşları arasında yer aldığını hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, hastane yönetimi ve çalışanların yeni yılını da kutladı. Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Yeni yılda Konak Hastanesi çalışanlarına ve halkımıza sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum’’şeklinde konuştu.

01 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR