DOĞU MARMARA YAPI & DEKORASYON KATALOĞU YAPI’DAN SONRA ŞİMDİ DE DEKORASYON SEKTÖRÜNDEYİZ.

Kocaeli’de bir ilki gerçekleştiren DOĞU MARMARA YAPI & DEKORASYON KATALOĞU, Yapı sektöründe ulaştığı başarıyı şimdi de ,mobilya ve dekorasyon sekt...

BÜYÜT

Kocaeli’de bir ilki gerçekleştiren DOĞU MARMARA YAPI & DEKORASYON KATALOĞU, Yapı sektöründe ulaştığı başarıyı şimdi de ,mobilya ve dekorasyon sektöründe sürdürmeyi amaçlıyor.
Sektördeki seçkin firmaları bir araya toplayarak; kullanıcılarına, aradıkları ve merak ettikleri sınırsız bir ürün yelpazesi sunmayı hedefliyoruz.
Sitemiz ziyaretçileri, bir çok firma ve ürün yelpazesini görmenin yanı sıra, seçkin markaların yeni ürünlerini takip ederek, beğendikleri ürünlerle ilgili bilgi almak için firmalara kolay ulaşabilme şansını yakalayacak.
Mobilya & Dekorasyon firmaları ile ilgili detaylı bilgi almak ve her tarz ürün seçeneğini görmek için aradığınız adres olan kataloğumuz sürekli güncellenen içeriği ile yeni çıkan ürünleri takip edilebilinmesini sağlayacak.

[b]Neden İnternet sitesi?

Türk Toplumu Ve Dünya geneline baktığımızda artık real dünyada değil sanal dünyada alış verişlerimizi yapar olduk.
Halkımızın %23 ü internet üzerinden alışveriş yapıyor. Marmara Bölgesi de internet üzerinden alışveriş yapma konusunda birinci sırada gözüküyor. İnsanları internet üzerinden alışverişe iten durum ise fiyat avantajı ve zaman tasarrufu ilk sıralarda yer alıyor ve ardından ürün çeşitliliği geliyor.

Mobilyadan ,aksesuara, tekstilden, aydınlatmaya kadar içinde birçok değişik tarzı barındıran dekorasyon dünyası, [b]www.dmyk.com.tr ile artık elinizin altında!
Üye Olmanın Avantajları
Kocaeli,Sakarya,Bolu,Düzce ve Yalova illerini kapsayan kataloğumuz da ,bu illerde faaliyet gösteren firmaların ürünlerini bölgesel ve ulusal tanıtım yapma imkanı sunuyoruz.

Mobilya&Dekorasyon firmalarını sitemizde yer almaya davet ediyoruz.

Bilgi için:Berrin ÖZSOY
0530-5454430
berrinozsoy@dmyk.com.tr

19 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR