Ünlü: “İlçe başkanlığı için adayım”

MHP İzmit ilçe Başkanı Aydın Ünlü yaptığı basın açıklamasında İzmit İlçe Başkanlığı için aday olacağını kaydederek, “Atanmış değil seçilen bir başkan...

BÜYÜT

MHP İzmit ilçe Başkanı Aydın Ünlü yaptığı basın açıklamasında İzmit İlçe Başkanlığı için aday olacağını kaydederek, “Atanmış değil seçilen bir başkan olmak istiyorum” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İzmit İlçe, yaz mevsimin gelmesiyle birlikte iki haftada bir düzenlediği olağan yönetim kurulu toplantısını önceki akşam gerçekleştirdi. İzmit İlçe binasında partililerin katılımıyla yapılan toplantı öncesi MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasında Aydın Ünlü, İzmit İlçe Başkanlığı için aday olacağını kaydederek, “Atanmış değil seçilen bir başkan olmak istiyorum” dedi.

“BAŞKANLIĞA ADAYIM”
Ünlü, bayram sonrası başlayacak olan kongreler hakkında ilçe olarak hummalı çalışmalarda bulunacağını belirtti. Ünlü, İzmit ilçe başkanlığı için aday olacağını açıklayarak, “İzmit ilçe başkanlığı için aday olacağım. Ben burada atanmış bir başkanım ancak ben atanmış değil seçilmiş bir başkan olmak istiyorum” dedi.

YARDIMLARI HEM ELEŞTİRDİ HEM DESTEKLEDİ
Ünlü, önceki gün MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak başkanlığında ilçe başkanları olarak bir araya geldiklerini belirtti. Toplantıda Yaylak’ın kararı üzerine düzenleyecekleri geniş kapsamlı iftar programlarını iptal ettiklerini açıkladı. Somali’deki yaşanan kıtlık nedeniyle para toplayacaklarını açıklayan Ünlü, “Toplantı sonrasında yapacağımız iftar programlarını iptal ettik. Şimdi ise MHP il ve ilçeler olarak Somali’deki insanlara yardım etmek için yardımlar toplayacağız. Hesap numarası olarak net bir şey ayarlanmadı” dedi. Diğer yandan ise son günlerde Türkiye’de Somali’ye artan yardımları da eleştiren Ünlü, Somali’ye yapılan yardımlardaki hassasiyetin yarısını AKP iktidarının Türkiye ve Kocaeli için yapması gerektiğini vurguladı.

10 Ağustos 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR