TÜKSİAD ailesi genişliyor

Tüm Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜKSİAD) üye portföyünü genişletiyor. TÜKSİAD’ın geleneksel hafta sonu kahvaltı programında derneğe 10...

BÜYÜT

Tüm Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜKSİAD) üye portföyünü genişletiyor. TÜKSİAD’ın geleneksel hafta sonu kahvaltı programında derneğe 10 iş adamı daha üye oldu. Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler’in de katıldığı programda TÜKSİAD’a katılanlara üyelik rozetleri takıldı.

 

“DERNEK BENİ GELİŞTİRDİ”

Düzenlenen kahvaltılı buluşmada konuşan TÜKSİAD Genel Başkanı Nurettin Aslantürk, katılan herkese teşekkür etti. TÜKSİAD’ın büyük bir aile olduğunu ifade eden Aslantürk, bölgeye ve ülke ekonomisine katkı sunan işadamlarına kapılarının açık olduğunu söyledi. Önemli bir sivil toplum kuruluşu olduklarını ifade eden Aslantürk, hedefi olan işadamları için TÜKSİAD’ın bir okul olduğunu, derneğin maddi ve manevi katkılarının olduğunu kaydetti.

 

“SİAD’LARI ÖNEMSİYORUZ”

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler de konuşmasında, TÜKSİAD’ı yakından takip ettiklerini belirterek, başkan ve ekibine başarılı çalışmaların devamını diledi. Gebze’de SİAD’ların bölge için bir artı olduğunu dikkat çeken Çiler, STK’larla güç birliği yapmaya hazır olduklarını söyledi. Çiler, TÜKSİAD ile ortak çalışmalar yapmak istediklerini de sözlerine ekledi.

12 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR