KAOB, adaylarla buluşacak

    Kocaeli Akademik Odalar Birliği (KAOB), kent gündemi konu başlıkları ile değinmek istenen noktaları mevcut ve aday yerel yöneticilerle tartışmak a...

BÜYÜT

 

 

Kocaeli Akademik Odalar Birliği (KAOB), kent gündemi konu başlıkları ile değinmek istenen noktaları mevcut ve aday yerel yöneticilerle tartışmak amacıyla 10 Mart Pazartesi günü saat 18.00’de Mimarlar Odası Taş Bina’da forum düzenleyecek. Bu kapsamda dün Kocaeli Tabip Odası Başkanı Dr. Kemal Keşmer, Mimarlar Odası Başkanı Arsal Arısal, TMMOB İl Koordinasyon Sekreteri Nedim Kara, Kimya Mühendisleri Odası Başkanı Halim Karabekir, Kocaeli Tabip Odası Sekreteri Dr. Ersin Karagöz, Mimarlar Odası Taş Binası’nda bir araya geldi.

“YOL HARİTASI OLUŞTURACAĞIZ”

Forum hakkında bilgilendirme yapan Dr. Kemal Keşmer, çalışmanın amacından bahsederek, “Yaklaşan yerel seçimler öncesi akademik ortamda, meslek insanlarının gözünden kent ve insan odaklı sorunların çözüm önerilerinin dile getirilmesi, yönetilenlerden beklenenler ve herkes için yaşanabilir bir kent oluşumu adına bir yol haritası oluşturacağız. Bu süreçte her meslek odasının, kendi çalışma alanı çerçevesinden durumu değerlendirerek hızlı ve faydalı çözümler sunacağız” şeklinde konuştu.

YANLIŞLARIN ÖNLENMESİ ADINA

Sözlerini sürdüren Keşmer, “Dileğimiz meslek alanlarımızdan baktığımız ve kendi bilim alanlarımızın gerektirdiği öngörüyle karşı çıktığımız, kent adına yapılan yanlışların gerçekleştikten sonra haklı olduğumuzun ortaya çıkması değil yanlışların yapılmadan önlenmesi adına katkı sunmaktır. Kent gündemi konu başlıklarıyla değinmek istediğimiz noktaları kamuoyunun bilgisine sunarak tartışacağız. Siyasilerin de duyarlı olmasını diler, Büyükşehir adayları gelemezse bile bir sözcü göndermelerini isteriz” dedi.

07 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR