İnşaat Mühendisleri, 61. yılında onur ödüllerini dağıttı

Haberin fotoğrafları için tıklayınız İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Kocaeli Şubesi, kuruluşunun 61’inci yıldönümünü önceki akşam The Ness Otel’de...

Haberin fotoğrafları için tıklayınız

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Kocaeli Şubesi, kuruluşunun 61’inci yıldönümünü önceki akşam The Ness Otel’de kutladı. İMO Başkanı Tolga Ok ev sahipliğindeki programa Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Saadettin Hülagü, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, KOTO Başkanı Murat Özdağ, Kocaeli Mimarlar Odası Başkanı Arsal Arısal ve çok sayıda davetli katıldı.

 

“İKTİSADİ AÇIDAN ÖNEMLİ BİR MESLEK”

Düzenlenen gecede meslekte 40 ve 25 yılını dolduran üyelere de plaket ve onur belgesi takdim edildi. Gecede konuşan Tolga Ok, “İnşaat Mühendisleri Odası yarım asrı geçen ömründe toplumsal saygınlığını her zaman korumaya ve kuşaklar arasında sağlıklı bir köprü kurmayı başarmıştır. İnşaat sektörünün çekirdeğini her zaman mühendisler oluşturmuştur. Gerek sosyal ve gerekse iktisadi açıdan oldukça önemli bir mesleğe sahip olduğumuzu tekrar vurgulamak isterim” dedi.

 

“BİZLERE ÖRNEK OLDUNUZ”

Başkan Ok, konuşmasının devamında 40 ve 25’inci yılını dolduran inşaat mühendislerine de teşekkür ederek, “Meslekte 40 ve 25 yılını bugün itibari ile tamamladınız. Yaptıklarınız ve emekleriniz için önemli bir teşekkürü fazlası ile hak ettiniz. Biz genç mühendislere her zaman örnek oldunuz. Sizleri kutluyorum. Bu anlamda siz değerli üyelerimize bundan sonraki yaşamınızda da sağlık, başarı ve mutluluk diliyorum” ifadelerini kullandı. Gecenin sonunda ise Şarkıcı Altay sahne aldı. 

 

MESLEKTE 40. DOLDURAN ÜYELER

Yusuf Toraman, Hayri Büyükbudak, Akil Görentaş, Mahmut Gençer, Dursun Meydanlı, Mehmet Gürdal Battal, Gazi Nihan Hacet, Veli Uysal, Arif Öztürk, Arif Uzan, Bülent Erinal, Yahya Raif Önsü, Hamza Aydın, Sadettin Dilaver, Ahmet Balaban, Mehmet Pala Güzelbaş, Fahri Kurtuluş, Sedat Yavuz Alım, Mennan Eyüpoğlu, Osman Nuri Cebe, Mustafa Nadir, Sebahattin Tan, İsmail Hakkı Sancak, Eşaref Emin Güzey, Hasan Yazıcı, Orhan Keskin, Nuri Çelebi, Abdurrahman Nafiz Bal, Ahmet Bedri Sudan, Arif Balyalı, İsmail Mehmet Yerlikaya, Şahin Demirci, Fuat Hisarcıklıkar, Süleyman Aydın, Güler Cebe, Ahmet Dilber, Hüseyin Keskin, Arslan Ertan, Mehmet İhsan Gezen, Salih Okumuş, Osman Demiral, Mehmet Umut Şahin.

 

MESLEKTE 25. YILINI DOLDURAN ÜYELER

Cengiz Tilki, Ahmet Ekşi, Serdar Çakır, Müzeyyen Saygılı, Yüksel Güvercinoğlu, Cevdet Doğan, Vehap Limonci, Mustafa Emin Topaloğlu, Şevki Tayfun Ergün, Fatma Karataş, Hatice Karabağlı, Yeşim Aykaç, Abdurkerim Terzioğlu, Oktay Ok, Levent Mustafa Çapulaş, Murat Saroğlu, Arif Hikmet Kanca, Uğur Ozkay, Zülküf Demiryol, Bülent Koparan, Mustafa Yalçın, Serhan Yüce, Cevat Günay, Yavuz Tekman, Cihat Yücel, Gökhan Yetkin, Raci Kaptan Kolaylı. 

18 Aralık 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR