Suadiye Ortaokulu Hırvatistan’a gitti

Yapılan ziyarette öğrencilerimiz Hırvatistan’ın Pozega şehrinde bulunan Osnovna skola Julija Kempfa Pozega Okulu’nda proje etkinliklerine katıldı.  ...

Yapılan ziyarette öğrencilerimiz Hırvatistan’ın Pozega şehrinde bulunan Osnovna skola Julija Kempfa Pozega Okulu’nda proje etkinliklerine katıldı.

 

8 KİŞİLİK HEYET GİTTİ

Okul müdürü Hakan Bozan nezaretinde 3 öğretmen ve 4 öğrenci ile geziye katılarak, “Matematik Hayattır” konulu proje kapsamında ülkemiz ve yöremize ait sunum ve video gösterilerini diğer ortak ülkeler Litvanya, Hırvatistan ve Slovakya’dan katılan öğrenci, öğretmen ve velilere sunma imkanı buldular.

 

SIRADA SLOVAKYA VAR

Proje ile ilgili bilgiler veren Müdür Bozan, “Proje 5 ana bölümden oluşuyor. Hırvatistan’da ‘Mutfakta Matematik’ konusunda sunumlar yapıldı. Çalışma 26 ay sürecek. Bu dönemde diğer ortak ülkeler ile yapılacak olan etkinlikler, gerçekleşecek toplantıların tarihleri kararlaştırıldı. Mayıs 2018’de Slovakya ve Eylül 2018’de de tekrar Hırvatistan’da bulunan ortak okullar ziyaret edilecek” dedi.

12 Ekim 2017 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR