AKP'de ilçe yöneticileri ve meclis üyelerinin dayanışması

Başkan Doğan, “İlçe yöneticilerimiz ve meclis üyelerimiz birlik, beraberlik içinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu nedenle AK Parti’nin güçlü yapısı hiç...

BÜYÜT

Başkan Doğan, “İlçe yöneticilerimiz ve meclis üyelerimiz birlik, beraberlik içinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu nedenle AK Parti’nin güçlü yapısı hiçbir zaman bozulmayacak” dedi.


“YENİ PROJELERİ ÇOK YAKINDA AÇIKLAYACAĞIZ”

İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan ile meclis üyeleri AK Parti İzmit İlçe haftalık yönetim kurulu toplantısına katıldı. İlçe yöneticileri ve meclis üyeleriyle birlikte yaklaşık 60 kişiyle gerçekleşen toplantı karşılıklı görüş alış-verişi şeklinde geçti. İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan, “Ben herkesin belediye başkanıyım ancak sonuçta bir siyasi görüşün temsilcisiyim. Geçen dönem mecliste muhalefet partilerinin üstünlüğü söz konusuydu. Ancak zaman içinde kendi içlerinde birlik-beraberlik sağlayamadılar, dağıldılar. Bizim için de bu durum zor oluyordu. Bugün durum farklı, mecliste de üstünlüğümüz var. Halkımız bunun faydasını çok yakında görecek. İzmit’in marka değerini artıracak, prestij projelerimizi çok yakında sizlerle paylaşacağız” dedi.


“BİRLİK, BERABERLİK İÇİNDE OLACAĞIZ”

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz da Doğan ile meclis üyelerini ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi: “30 Mart seçimlerinde Sayın Doğan ile birlikte destan yazdık. Karşımızda muhalefet partisinin en güçlü adayı vardı. Tek dertleri İzmit’te seçimi kazanmaktı. Ancak tüm çabaları boşa gitti. Bir önceki seçimlerde aramızdaki 1.732 olan oy farkı 7.147’ye çıktı. Şimdiki hedefimiz Cumhurbaşkanlığı seçiminde olduğu gibi İzmit’te oy oranımızı %50’nin üzerine çıkarmaktır. Bu konuda her zaman olduğu gibi birlik-beraberlik içinde olacak, birlikte başaracağız” dedi. Öte yandan İl Yönetimi adına iletişim sorumlusu olarak toplantıya katılan Veli Haldız, 7 Şubat’ta gerçekleşecek kongre öncesi son kez toplantıya katıldığını belirterek, ilçe yöneticilerine veda etti.

 

AK PARTİ İZMİT İLÇE YÖNETİMİ:

Ali Korkmaz (BAŞKAN)

Özcan Aygün

Yusuf Yıldız

Muharrem Tutuş

İbrahim Gürsel

Ergün Karagöz

Nurullah Yılmaz

Erdoğan Şentürk

Ali Galip Göktürk

Hayrettin Arıcan

Çağlayan Duman

Ali Güney

Sevda Uzun

Engin Tümer

Mustafa Arpaguş

Mazharettin Yıldız

Ertuğrul Yavuz

Bülent Durmuş

Cemil İncehasan

Aykut Sunar

Alper Doğan

Fatih Özcan

Turgay Aydıner

Erkan Bakıroğlu

İrfan Doğdu

Sevgi Çifçi

Betül Koç

Esra Demir Koray

Zehra Aynacı

Nihal Adar

Aysel Demirtaş (Kadın Kolları Başkanı)

Enes Akbal (Gençlik Kolları Başkan Vekili)

 

AK PARTİ İZMİT İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ:

Nevzat Doğan (BAŞKAN)

Zekeriya Özak

Hasan Ayaz

Emine Zeybek

İbrahim Bulut

Yusuf Sami Çınar

Engin Uztürk

İbrahim Elgin

İbrahim Kılıç

Güzin Taştekin

Mehmet Çetin

Erkan Aksoy

Yaşar Keskin

Emine Okanalp

Ayhan Arslanboğa

Sabri Yıldız

Erdoğan Çakır

Hayrettin Ünlü

Hüseyin Polattimur

Aykut Bozkurt

Nevzat Tekinsav

Ersin Alpaslan

Cemil Kanpara

23 Ocak 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR