Başkan Baran, sosyal medyayı etkin kullanıyor

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, hemen her gün Facebook, Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden belediyenin çalışmaları hakkında paylaşımlarda...

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, hemen her gün Facebook, Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden belediyenin çalışmaları hakkında paylaşımlarda bulunuyor. Son yapılan güncellemelere göre Belediye Başkanı İsmail Baran’ın Facebook 12 bin 510, Twitter 900, İnstagram’da ise 780 takipçisi bulunuyor.


SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR

Çağın getirdiği en önemli ve etkin iletişim kanallarından biri halini alan sosyal medya, her alanı etkisi altına alıyor. Sosyal medyada paylaşılan herhangi bir bilgi, saniyeler içerisinde milyonlara ulaşabiliyor. Körfez Belediye İsmail Baran’da haber ve etkinliklerini kendi hesaplarından paylaşarak, vatandaşların fikir, öneri ve taleplerine daha hızlı ulaşıp çözüm üretiyor.

 

GÜNLÜK PAYLAŞIM

Sosyal medya sayesinde Körfez halkı ile karşılıklı iletişime geçtiklerini söyleyen Başkan Baran, “Facebook, Twitter ve İnstagram’da sadece mesajlarımızı iletmekle kalmıyor, vatandaşlarımızla karşılıklı iletişim kuruyoruz. Onların sosyal medya aracılığıyla bizlere ilettikleri düşüncelerini ve isteklerini dinliyoruz. Aynı zamanda belediye olarak etkinliklerimizi, yapmış olduğumuz çalışmalarımızı, projelerimizi günlük olarak takipçilerimizle paylaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

KÖRFEZ’DE İŞLER YOLUNDA

Sosyal medyayı en aktif kullanan Belediye Başkanları arasına giren Başkan Baran’ın sosyal medya hesapları şu şekilde, Facebook (www.facebook.com/İsmail-BARAN) Twitter (@ismailbaran41), İnstagram (İsmailbaran41) olarak kullanılıyor.

Yaptığı paylaşımlar ile halkın mesajlarına ve taleplerine anında cevap veren Başkan Baran’ın yapılan işler için ürettiği sloganlar büyük ilgi görüyor. #KörfezdeİşlerYOLUNDA #İşimizGücümüzKörfez #Körfeziçinelele #HerşeyDahaYaşanılabilirBirKörfezİçin gibi hactagler ülke genelinde Facebook ve Twitter’de kullanılıyor.

26 Ocak 2016 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR