TÜMSİAD’dan Emniyete 170. yıl ziyareti

TÜMSİAD Gebze Şubesi heyetinin ziyaretinde Şube Başkan Yardımcısı Lütfi Çetinkaya, Yönetim Kurulu Üyelerinden Muhteren Çay,  Mustafa Ok,  Kerem Genç,...

BÜYÜT

TÜMSİAD Gebze Şubesi heyetinin ziyaretinde Şube Başkan Yardımcısı Lütfi Çetinkaya, Yönetim Kurulu Üyelerinden Muhteren Çay,  Mustafa Ok,  Kerem Genç, Hüseyin Usta ve Şube Genel Sekreteri Önder Arslan yer aldı.

TÜMSİAD Gebze Şube Başkan Yardımcısı Lütfi Çetinkaya, ülkemizin ve milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması, birlik ve beraberliğimizin devamı için gece gündüz çalışan Emniyet Teşkilatı’nın kuruluşunun 170. yılı münasebetiyle TÜMSİAD olarak, Gebze İlçe Emniyet Müdürü Sayın Güner Yılmaz’ı ziyaret ettiklerini söyledi.

Gebze İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz ise, TÜMSİAD olarak kendilerinin ziyaret edilmesinden memnun olduklarını belirtti. İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz, Gebze Emniyeti olarak halkımızın huzur ve güvenliği için çalışmalarına devam ettiklerini anlattığı konuşmasını, ziyarete gelen TÜMSİAD Gebze Şube heyetine teşekkür ederek tamamladı. 

14 Nisan 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR