Kartepe Zirvesi’nde görev dağılımı tamam

        Kartepe, uluslararası düzeyde ekonomi zirvesine ev sahipliği yapmak için sağlam adımlarla yürüyor. Bu amaçla, geçtiğimiz hafta sonu Green Park...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kartepe, uluslararası düzeyde ekonomi zirvesine ev sahipliği yapmak için sağlam adımlarla yürüyor. Bu amaçla, geçtiğimiz hafta sonu Green Park Kartepe Oteli’nde düzenlenen ikinci organizasyon toplantısında alınan kararlar da bir bir hayata geçiriliyor. Çok sayıda destekçi ve katılımcı kurumla çıkılan yolun ikinci görüşmesinde sekretarya, icra ve organizasyon komitesi kurulması kararı alınmış, toplantı adresi olarak da KOTO Meclis Başkanı Bülent Karagöz’ün davetiyle Kocaeli Ticaret Odası belirlenmişti. Sekretarya, organizasyon ve icra komitesinin oluşturulduğu toplantı önceki akşam KOTO’da gerçekleştirildi.

 

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Toplantı, KOTO Meclis Başkanı Bülent Karagöz’ün gündem maddelerini, destekçi ve katılımcı kurumların temsilcilerine sunmasıyla başladı. Akabinde söz alan MARKA Genel Sekreteri Fatih Akbulut ve Şener Meral ise geçtiğimiz haftaki görüşmelerin dosya haline getirilerek, siyasi destek için AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’e sunulduğunu açıkladı. Uluslararası Kartepe Zirvesi’nin organizasyon komitesinde; KSO, KOTO, Kartepe Belediyesi ve tüm SİAD (sanayici ve işadamları dernekleri)’ların eşit temsilciyle temsil edilmesine karar verilirken, icra komitesinde ise Kartepe Belediyesi, KSO, KOTO, KATSİAD ve EGD’nin yer alması görüş birliğiyle kararlaştırıldı. Sekreterya görevi ise, MARKA, EGD ve KATSİAD temsilcileriyle yürütülecek.

 

KARTEPE ZİRVESİ

TOPLANTISINA KATILANLAR

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ’ın Meclis Başkanı Bülent Karagöz ile birlikte ev sahipliği yaptığı toplantıya; Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, MARKA Genel Sekreteri Fatih Akbulut, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, KOSİAD Başkanı Kubilay Kırman, MÜSİAD’ı temsilen Zihni Yılmaz, KASİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aysel Tanka, Genel Sekreter Yardımcısı Orhan Aydın, KATSİAD Başkanı Celalettin Kırboz, Başkan Yardımcısı Bülent Bozkurt, Dış İlişkiler Koordinatörü Hasan Meral, Gülburçak Akkoç, Ekrem Yurtsever, Green Park Otel Kartepe Genel Müdürü İsmet Türker, Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oktay Koç, EGD Kocaeli Temsilcisi Şener Meral, KOTO Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Koçak, Sistima Danışmanlık Genel Müdürü Selami Kaplan ile MARKA’dan Ahmet Yazıcı katıldı. 

09 Mayıs 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR