MHP, üniversitelilerle buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli Milletvekili Adayları Kürşat Sönmez ve Derya Çavdar, Kocaeli Üniversitesi Gölcük Meslek Yüksekokulu’nda öğren...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli Milletvekili Adayları Kürşat Sönmez ve Derya Çavdar, Kocaeli Üniversitesi Gölcük Meslek Yüksekokulu’nda öğrenim görmekte olan üniversite öğrencileriyle sohbet etti, sorulan soruları cevaplandırıp MHP adına oy istedi. Öğrencilerin sohbet programına katılımı ve ilgisi yoğun oldu.

 

“MHP’Yİ VAR KILAN VATAN VE MİLLET SEVDASIDIR”

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Kürşat Sönmez, “MHP’yi var kılan vatan ve millet sevdasıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nde vatanını ve milletini savunup ihanetlere karşı gelen tek bir siyasi parti vardır. O da Milliyetçi Hareket Partisi’dir. 1 Kasım da ülkenin geleceği oy vermek isteyenler MHP’ye oy vereceğini bilir. Siz üniversite öğrencileri olarak geleceğinizi düşünmek zorundasınız. Ailelerinizin desteğini boşa çıkarmadan çalışıp geleceğinizi planlayan olarak sizlerden tek isteğimiz, 1 Kasım’da sandık başında aklıselim bir tavırla Milliyetçi Hareket Partisi’ne “EVET” mührünü vurmanızdır. Bu sözlerimle eğitim ve öğrenim hayatınızda başarılar diliyorum.” dedi.

 

“OYUNUZU GELECEĞİNİZ İÇİN VERİN”

 MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Derya Çavdar, “Zaman hiç olmadığı kadar birlik zamanı olmayı gerektiriyor. Ülkemizin her zamankinden daha çok MHP iktidarına ihtiyacı vardır. Öğrencilerimizin geleceği hepimiz için çok önemli. Milliyetçi Hareket Partisi, bu ülkenin çimentosu, tuğlasıdır. Öğrencilerimiz oy verirken ülkenin geleceği için de oy vermeli. Tercihinizi iyi yaparsanız, ülkemizi bekleyen kötü gidişten kurtulacağız. Vatansız bir millet, sömürülmüş bir millettir. Dilsiz, bayraksız, milli marşsız bir millet ise millet olamaz. Bu düşüncelerimle eğitim ve öğretim hayatınızda başarılar diliyorum.”dedi.

27 Ekim 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR