Aygaz’da bayrağı Tezel devralıyor

Ekim 2009’den bu yana Aygaz AŞ’nin Genel Müdürü olan Yağız Eyüboğlu, Koç Holding Enerji Grubu Başkan Vekilliği görevine atandı ve genel müdürlük göre...

BÜYÜT

Ekim 2009’den bu yana Aygaz AŞ’nin Genel Müdürü olan Yağız Eyüboğlu, Koç Holding Enerji Grubu Başkan Vekilliği görevine atandı ve genel müdürlük görevini Gökhan Tezel’e devretti. 24 yıllık çalışma hayatının 18 yılını çeşitli Koç Topluluğu şirketlerinde, son 6 yılını Aygaz’da geçiren Yağız Eyüboğlu’ndan 1 Ekim 2015 itibarı ile görevi devralan Genel Müdür Gökhan Tezel, 6 yılı Aygaz’da Mali Genel Müdür Yardımcılığı olmak üzere Koç Topluluğu’nda 22 yıldır görev yapıyor.

 

ATAMA SEVİNDİRDİ

Tezel yeni görevi ile ilgili, “Aygaz gibi 54 yıldır ürün ve hizmet kalitesi ile müşterisinin, çalışma anlayışı ile çalışanlarının, bayilerinin, tedarikçilerinin ve sosyal sorumlu yaklaşımı ile Türk toplumunun güvenini kazanmış bir kuruluşun başına geçmiş olmaktan büyük gurur duyuyorum. Aygaz’a ve Türk LPG sektörüne önemli katkılarda bulunmuş Yağız Eyüboğlu’ndan aldığım bayrağı, çalışma arkadaşlarımla beraber daha ileri taşımak için heyecanlıyım” dedi.

 

22 YILDIR KOÇ TOPLULUĞU’NDA

Gökhan Tezel, iş yaşamına 1993 yılında Tofaş AŞ’de Finans Uzmanı olarak başladı, 1998 yılında Tofaş Finans Müdürü olarak atandı. Bu göreve ek olarak Koç Fiat Tüketici Finansmanı AŞ Genel Müdürlüğü görevini üstlendi. 2009 yılından bu yana da Aygaz Mali Genel Müdür Yardımcılığı (CFO) görevini yürütüyordu.

01 Ekim 2015 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor mask
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR