“Gebze’yi beraber inşa edeceğiz”

Gebze’nin yeniden inşası için çalıştıklarını ifade eden SP Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, bütün hemşeri derneklerinin fikirlerini alacaklarını söy...

BÜYÜT


Gebze’nin yeniden inşası için çalıştıklarını ifade eden SP Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, bütün hemşeri derneklerinin fikirlerini alacaklarını söyledi.

Belediyecilikte kaldığımız yerden devam edeceğiz diyen Saadet Partisi (SP) Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, Gebze’nin en nezih mekanı Beybaba İskender’de Amasyalılar Derneği Başkanı Ali Mertoğlu ve yönetimini ağırladı.

“BERABER YÖNETECEĞİZ”
Derneklerle kaynaşmayı sağlayıcı yemek programları organize ettiklerini ifade eden Başkan Çelik, “Amacımız nasıl yaparız da Gebze’ye bir taş daha fazlasını koyabiliriz. Gebze’nin nesi eksik neler yapılmalı bunların istişaresini yapıyoruz. Halkımız nasıl bir Belediye Başkanı istiyor, nasıl yönetilmek istiyor, hangi hizmetlerin gelmesini istiyor? Bunları planlıyoruz. Derneklerimizin fikirleri bu anlamda bizler için çok önemli. Farklı mahallelerde oturan dernek üyeleri şehre hakim olabilmekteler. Bu manada kendilerinin görüş ve önerileri bizler için çok değerlidir” dedi.

“KİMSE BİZE BUNU SORMADI”
Gebze’ye bir taş daha koyabilmenin düşüncesinde oldukları için SP’nin gerçekleştirdiği bu çalışmanın çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Mertoğlu, “Aynı kentte beraber yaşıyoruz aynı havayı beraber soluyoruz aynı sorunlarla beraber boğuşuyoruz. Fakat bugüne kadar bize kimse çıkıp da bunları sormadı. Şimdi Başkanımız kalkıyor bizlerin ne istediğini soruyor. Bizleri yönetecek adayın hangi kriterlere sahip olması gerektiğini bizden öğreniyor. Bu siyaset tarihinde eşine az rastlanır bir olaydır. Kendilerini tebrik ediyoruz” dedi.

03 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR