Herekeliler “gezdi, gördü”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin “Gez Gör Kocaeli” etkinlikleri çerçevesinde Hereke Nuh Çimento Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Zeynel Abidin...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin “Gez Gör Kocaeli” etkinlikleri çerçevesinde Hereke Nuh Çimento Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Zeynel Abidin Kayış başkanlığında Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri öğretmen ve öğrencileri Kocaeli Bilim ve Teknoloji Kulübü, Sekapark Mevlevi Evi, Sekapark Azerbaycan Kültür Merkezi, Olimpik Buz Pateni Tesisleri ve İZAYDAŞ’ı ziyaret etti.


MEVLEVİ EVİ
Okul Müdürü Zeynel Abidin Kayış yaptığı açıklamada, “ Bu gezi ile öğrencilerimiz Bilim ve Teknoloji Kulübü’nde teorik bilgilerin uygulamalı olarak gözlemleme imkanı buldu. Mevlevi evi ziyareti ile Mevlevi kültürünü tanıdılar, Azerbaycan Kültür Merkezi ile kardeş Azerbaycan’ı tanıma ve onların uğradığı Hocalı Soykırımını bilmeleri onların acılarına ortak olmayı öğrenmişlerdir.

MÜDÜR’DEN TEŞEKKÜR
İZAYDAŞ Tesisleri ziyareti ile öğrencilerimiz çevreye karşı daha duyarlı daha bilinci olmaları gerektiğini görmüşler ve atıkların depolanmaları hakkında bilgi almışlardır. En son olarak ta Olimpik Buz Pateni ile günün yorgunluğunu buz üstünde kayarak geçirmiş ve deşarj olmuşlardır. Bu gezi organizasyonunun düzenlenmesinde emeği geçen başta Kocaeli Büyükşehir Belediye başkanımıza ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.

04 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR