Mehmet Ali Okur'un yeni yıl mesajı

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur’un yeni yıl mesajı şöyle: “Sevinç ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakırken millet olarak yeni bi...

BÜYÜT

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur’un yeni yıl mesajı şöyle: “Sevinç ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakırken millet olarak yeni bir yıla başlamanın umut ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Veda etmeye hazırlandığımız 2014 yılıyla ilgili her alanda yapacağımız muhasebe ve değerlendirmelerin, yeni yıl hedeflerimize ulaşmada yol gösterici olacağına inanıyorum.

 

Ülke ve millet olarak geleceğe güvenle bakmalı, 2015 yılının bizlere sunacağı yeni fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Büyük milletlerin gelecek vizyonları, ufuk ve hayalleri geniş olmak zorundadır. Tüm çabamızı, ülkemizin kalkınmasına, demokrasimizin daha da güçlenmesine ve her alanda çağdaş dünyayı yakalamaya harcamalıyız.

 

Ülkesi ve milleti ile bölünmez bir bütün olan Türkiye Cumhuriyeti'ne sahip çıkarak daha ileriye taşımak hepimizin en temel görevidir. Hiçbir sorun umutsuzluğa, yılgınlığa ve karamsarlığa kapılmamızı gerektirecek kadar büyük değildir.

 

Tarihin derinliklerinden süzülerek gelen binlerce yıllık kardeşliğimizi, birbirinden çetin sınavlarla perçinlenen birlik ve beraberliğimizi hiçbir güç bozamaz. Millet olarak bizlere düşen, bölünmez bütünlüğümüzü ve toplumsal barışımızı korumak, sorunlarımızı diyalog ve sağduyuyla çözerek destansı mücadeleler sonucunda bizlere bırakılan ülkemize sahip çıkmaktır. Milletimize, devletimize ve geleceğimize güven duymaktır.

 

Geride bıraktığımız 2014 yılı özgürleşme, demokratikleşme ve kalkınma yolunda önemli adımlarının atıldığı bir yıl olmuştur. Hizmetlerimiz vatandaş odaklı, açıklık, şeffaflık ve verimlilik temel hedeflerimiz olmaya devam edecektir. 2015 yılının, Türkiye'nin ekonomik, siyasi, sosyal ve kültürel alanda gelişmeye devam edeceği, yeni başarılara imza atacağı, dünya üzerinde olumlu izler bırakacağı bir yıl olacağına yürekten inanıyorum.

 

Aziz vatandaşlarımızdan aldığımız güçle 2015 yılında da ülkemizi daha ileriye taşıyabilmenin gayreti ve çalışması içerisinde olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, 2015 yılının ülkemiz, milletimiz, devletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, barış, huzur ve kardeşlik dolu bir dünya diliyorum”

31 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR