Toplu Taşıma’da yeni şube müdürleri belirlendi

    Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Toplu Taşıma Daire Başkanlığı’nda şube müdürlüklerine görevlendirilmelerde bulunuldu. Buna göre T...

BÜYÜT

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Toplu Taşıma Daire Başkanlığı’nda şube müdürlüklerine görevlendirilmelerde bulunuldu. Buna göre Toplu Taşıma Daire Başkanlığı bünyesindeki Otobüs İşletmesi Şube Müdürlüğü’ne Övünç Yılmaz, Kara Ulaşım Şube Müdürlüğü’ne ise Özgür Dayı getirildi.

 

ÖVÜNÇ YILMAZ KİMDİR?

1981 yılında Bornova-İzmir’de doğan Övünç Yılmaz, 1999 yılında Kocaeli Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. 2003 yılında Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nü bitirdikten sonra 2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Ulaşım Planlama konusunda yüksek lisansını tamamlamıştır. 2005-2008 yılları arasında uluslararası özel bir şirkette çalıştıktan sonra, 2008 yılından itibaren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nda çalışmaya başlamıştır. Toplu Taşıma Organizasyonu, Toplu Taşıma Yönetimi, Ulaşım Planlama, Sürdürülebilir Ulaşım konularında eğitim almış olup, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi adına Avrupa Birliği projelerinde çalışmaktadır. İyi derecede İngilizce bilen Övünç Yılmaz, evli ve bir çocuk babasıdır.

 

ÖZGÜR DAYI KİMDİR?

1974 Sivas doğumludur. İlk, orta ve lise tahsilini Sivas’ta tamamladıktan sonra 1995 yılında Konya Selçuk Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır.1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nde memuriyete başlamıştır. 1996 yılında İETT Anadolu İşletme Bölge Müdürlüğü’nde hareket memuru olarak göreve başlamıştır.1996 ile 2000 yılları arasında tevzi memurluğu, 2000-2003 yılları arasında Anadolu Hareket Şefliği ve Kadıköy bölge işletme şefliği yaptıktan sonra 2004 ile 2009 yılları arasında Taşıtlar Daire Başkanlığı’na bağlı Minibüs ve Diğer taşımacılık İşletme Şefliği ve Sultanbeyli ile Üsküdar Bölge İşletme Şefliği görevini yapmıştır. 2009 yılında naklen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Gebze Bölgesi Ulaşım Şube Müdürlüğü görevine başlamıştır 2002 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olmuş, 2012-2014 eğitim öğretim döneminde başladığı, Bahçeşehir Fen Bilimleri Enstitüsü’nde Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi üzerine yüksek lisans mezunudur.  Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler, Ulaştırma, yanında Mesleki ve Kişisel Gelişim Uygulamaları gibi çeşitli konularda yurt içinde ve yurt dışında birçok eğitim, konferans, sempozyum, seminer, fuar ve çalışma toplantılarına katılmıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

22 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR