Zeki Canşi, adayları kutladı

Fakat son dönemde çokça üzülmeye başladı. Çünkü yakınlarının hayatını kaybetmesi onda derin izler bıraktı. Zira kendisi gerçekten örfüne, adetine, y...

Fakat son dönemde çokça üzülmeye başladı.

Çünkü yakınlarının hayatını kaybetmesi onda derin izler bıraktı. Zira kendisi gerçekten örfüne, adetine, yakınlarına düşkünlüğü ile bilinir.

O yüzden her zaman sevdiklerinin düğünlerine, cenazelerine, özel buluşmalarına katılır, sevinçleri ile mutlu olur, üzüntüleri ile kederlenir.

Son olarak bir yakını olan Hacı Bayram Yarşıbaş’ı kaybetmiş. Kendisine başsağlığı dileklerimizi iletelim. Doğal olarak da Zeki Bey, cenaze ve taziye için Adana’nın yolunu tutmuş.

Bu bilgiyi sosyal medyadan paylaşırken, mensubu olduğu Kocaeli Emlakçılar Odası’nın Pazar günü yapılacak olan genel kurulunda oy kullanamayacağını belirtmiş. Ancak bunu yaparken de, “Tüm aday arkadaşlarımıza başarılar dilerken, kazanan meslektaşlarımızın ve emeğin olmasını temenni ediyorum. Umarım saygı ve sevgi esası çerçevesinde bir kongre gerçekleşir ve kazanan kim olursa olsun, kaybetmeyen sektörün olmasını temenni ederim” diyerek mesajını da vermiş.

02 Eylül 2016 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR