Aydınlar Ocağı’nda Söz Orhun Özel’de

Kocaeli Aydınlar Ocağının 66. Söz Sırası Gençlerde programında 69. Konuşmacı Orhun Özel “Hangi Vahdettin?” konusunda bilgi verecek.Kocaeli Aydınlar Oc...

BÜYÜT

Kocaeli Aydınlar Ocağının 66. Söz Sırası Gençlerde programında 69. Konuşmacı Orhun Özel “Hangi Vahdettin?” konusunda bilgi verecek.

Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez; “28. şeref yılını idrak eden Kocaeli Aydınlar Ocağı nüfusumuzun en dinamik kesimi olan gençleri de bir bir kürsülere çıkartmaya devam ediyor. Körfez Fen Lisesi 12.sınıf öğrencisi Orhun Özel, yoğun tarih okumaları ve 9 aylık yazma süreci sonrasında 135 farklı esere başvurarak 400’ün üzerinde dipnot ile 240 sayfa hacimli “Hangi Vahdettin?” kitabını hazırlayan genç bir kardeşimiz.

SÖYLEŞİ 24 OCAK’TA
Altmış altıncı “Söz Sırası Gençlerde” programında, 69. konuşmacı Ahıska Türkü bir ailenin çocuğu olan Orhun Özel, “Hangi Vahdettin?” konusunda 24 Ocak 2013 Perşembe akşamı 19:30 – 21:00 saatleri arasında Otel Asya – İZMİT adresinde üye ve gönül dostlarımıza bilgi verecektir.Çay ikramının da yapılacağı toplantımıza ilgi duyanları bekliyoruz.” dedi.

16 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR