KO-MEK kursiyerleri Genel Sergiye hazırlık yapıyor.

KO-MEK Korosu BüyülediKocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Meslek ve Sanat Eğitimi Kurslarının (KO-MEK), 9 Genel Sergi hazırlıkl...

BÜYÜT

KO-MEK Korosu Büyüledi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Meslek ve Sanat Eğitimi Kurslarının (KO-MEK), 9 Genel Sergi hazırlıkları başladı. KO-MEK’in müzik branşı Usta Öğreticileri ve kursiyerleri 9. Genel Sergi için hazırladıkları konserlerinin ilk dinletisini KO-MEK çalışanlarına sundu.

GENEL SERGİYE HAZIRLIK
Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen performans değerlendirme konserine Yaygın Eğitim Şube Müdürü Hikmet Yıldırım, Bölge Sorumlusu Oğuz Kaya, KO-MEK müzik kursiyerleri ve çalışanları katıldı.

ALKIŞLARLA RİTİM TUTTULAR
KO-MEK’in müzik branşı Usta Öğreticilerinden Batı müziği alanında Nihat Çolak, Refik Uğurtan, Alper Atmaca, Elif Eser Şengün, Özge Neidim ve Deniz Dişkıran 19 parça seslendirildi. Salonda bulunan konuklar şarkılara hep bir ağızdan eşlik ederek alkışlarla ritim tuttular.

DUYGULU ANLAR YAŞADILAR
Batı müziği dinletisinin ardından Türk Halk müziğine geçildi. Türk Halk müziğinde ise Usta Öğreticiler Nimet Karagöl, Mahir Gündoğan, Tasin Yıldırım, Erkan Çelik ve Mehtap Güzel Sürmeli 18 türkü seslendirdi. Konuklar söylenen türkülerle duygulu anlar yaşadılar.

PERFORMANSLARI TAM NOT ALDI
Konser sonunda Usta Öğreticiler ve kursiyerler salondan büyük alkış görürken performansları ise tam not aldı.

13 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR