“Kocaeli’de gidilmedik köy sıkılmadık el bırakmayacağız”

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Zeki Aygün Karamürsel köylerine yaptığı ziyarette, Kocaeli’de gidilmedik köy, sıkılmadık el bırakmayacaklarını söyledi....

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Zeki Aygün Karamürsel köylerine yaptığı ziyarette, Kocaeli’de gidilmedik köy, sıkılmadık el bırakmayacaklarını söyledi.

Karamürsel’de ziyaretlerde bulunan AKP Kocaeli Milletvekili Aygün, AKP Karamürsel İlçe Başkanı Ahmet Türkel ve ilçe yönetimiyle birlikte köylere çıkarma yaptı. Ziyaretler çerçevesinde Tahtalı, Pilavtepe, Avcı ve Başkiraz köylerinde vatandaşlarla buluşan Aygün, projelerini anlattı. Aygün, AK Parti olarak Kocaeli de gidilmedik köy, sıkılmadık el bırakmayacaklarını kaydetti. Aygün, Karamürsel kadın kolları ve gençlik kollarının geniş katılımıyla gerçekleşen ziyaretlerde kapı kapı dolaşılarak köy sakinlerinden yapılacak hizmetler için destek istendi.

HALKIMIZ MUTLU
Seçim çalışmaları kapsamında Karamürsel’de temaslarda bulunan AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Zeki Aygün, “Başbakanımız bize gidilmedik köy, sıkılmadık el bırakmayacaksınız diyerek Kocaeli işi sıkı tutun dedi. Bizlerde bu amaç doğrultusunda yıllardır kaliteli hizmet götürdüğümüz köylerimizi ziyaret etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Halkımızın bu denli mutlu görmek bizi ziyadesiyle memnun etti ”dedi. Köylülerin sorunlarını dinleyen Aygün, eksikliklerin en kısa zamanda giderileceği sözünü verdi.

17 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR