Tacizci öğretmenin tahliyesi Öztürk’ü çok sinirlendirmiş!

Bu olay ise genç kızın intihar etmesi ile ortaya çıktı. Sonrasında gözaltına alınan tacizci öğretmen tutuklanmış, geçtiğimiz günlerde ise alınan mahk...

Bu olay ise genç kızın intihar etmesi ile ortaya çıktı. Sonrasında gözaltına alınan tacizci öğretmen tutuklanmış, geçtiğimiz günlerde ise alınan mahkeme kararı ile cezaevinden tahliye edilmişti.

Alınan bu tahliye kararı kentimizin yakından tanıdığı simalardan biri olan Abdullah Öztürk de bu karara oldukça tepki göstermiş. Hatta tepkisini sosyal medya üzerinden de herkesle paylaşmış. En büyük eleştirisi ise öğretmeni tahliye eden mahkemeye olmuş.
İşte Öztürk’ün o kararı: “Kayseri’de öğretmeninin cinsel tacizi sonucu intihar eden Cansel olayında, mahkeme öğretmeni tahliye etmiş. Milli Eğitim Bakanlığı’na sesleniyorum; o öğretmeni, o kararı veren hakimin kızının okuluna atasınlar, bakalım rahat uyuyabilecek mi Abdülcabbar? Bu kadar ikiyüzlü adalet olmaz. Kararı veren, kanunlardan bahsedecek. Şundan eminiz ki, kendi yakınlarının başına gelseydi, o hakim, o sapığa güneşi göstermeyecek ne maddeler bulurdu.”

13 Nisan 2016 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR