Esnafımız bizi tercih etsin

KSMMMO Körfez Temsilciliği’ne Orhan Bozkurt getirildi. Yeni yönetim kurulu ile ilk toplantısını önceki gün yapan Bozkurt, Körfez’deki tüm esnafın, ilç...

BÜYÜTKSMMMO Körfez Temsilciliği’ne Orhan Bozkurt getirildi. Yeni yönetim kurulu ile ilk toplantısını önceki gün yapan Bozkurt, Körfez’deki tüm esnafın, ilçedeki muhasebeciler ile çalışması gerektiğinin altını çizdi

Kocaeli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Körfez Temsilciliği, yeni yönetimle birlikte ilk toplantısını gerçekleştirdi. 1,5 ay önce seçimi kazanan Orhan Bozkurt başkanlığındaki yeni yönetimi tanıtma amacıyla, yılın son toplantısı Kızılkaya Restaurant’ta gerçekleştirildi.

73 ÜYEMİZ VAR
Odaya bağlı Körfez Temsilciliği’nin 73 üyesi olduğunu belirten Başkan Orhan Bozkurt, bunların 48’inin bağımsız çalıştığını, geri kalanının ise şirketlerde çalıştığını söyledi. Yeni yönetimi tanıtan Bozkurt, “2. başkanlığı Suat Yüksel, muhasip üye ise Gürbüz Aslan” dedi.

KÖRFEZ ESNAFI BİZİ SEÇSİN
Körfez’deki tüm esnafı, ilçedeki muhasebecilerle çalışmaya davet eden Bozkurt, “Körfez esnafına hizmet etmek için bürolarımızı açtık. İyi bir hizmet vereceğimize eminiz. Esnaf arkadaşların, muhasebe ve mali müşavirlik işlerini başka kimselere değil, bize yaptırmalarını istiyoruz” diye konuştu.

ESNAFA GİDECEKLER
Gelecek dönemde bu konunun üzerine çok gideceklerini vurgulayan Bozkurt, “Ziyaretler yapacağız. Ticaret odamızın meclis toplantısına katılıp, böyle bir şeye hakkımız olduğunu, esnafların esnaf odalarının bu konuya dikkat etmesi gerektiğini söyleyeceğiz” şeklinde konuştu.

ÇIRPAN’A TEŞEKKÜR
Kocaeli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Körfez Temsilciliği’nin sıkıntı ve eksiklerini bildiklerini, diğerlerini de yapılan ziyaretlerle zaman içinde öğrenip gidermeye çalışacaklarını vurgulayan Orhan Bozkurt, eski başkan İbrahim Çırpan’a da bu güne kadar yaptığı çalışmalar ve verdiği hizmetler dolayısıyla teşekkür etti.

07 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR